Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Milyen hátrányai vannak annak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen hátrányai vannak annak ha valaki soha nem nősül meg? Tényleg akkora tragédia?

Figyelt kérdés
Igazából nekem sose ment a társ keresés, nincs semmim ami vonzanà a nőket, tényleg semmi. De ha jól menne szerintem akkor se szeretnék nősülni. Nem értem miért kellene mindenkinek. Emberek szerint ez nagy baj. De attól hogy ők nősülnek vagy férjhez mennek attól nekem minek kellene??

2023. júl. 4. 11:59
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Ha így érzed jól magad, mi hátránya lehetne? Az ostoba emberek értetlenkedésén kívül. Voltak nőtlen barátaink, egyik nagybátyám nem nősült meg, nagyon jól megvoltak. Nőtlennek lenni nem jelent feltétlenül sivár, magányos életet.

N

2023. júl. 4. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 Senior Séf ***** válasza:
Ha nem nősülsz meg, sohasem fogod megtudni, mennyi hibád van. D
2023. júl. 6. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!