Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Milyen hátrányai vannak annak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen hátrányai vannak annak ha valaki soha nem nősül meg? Tényleg akkora tragédia?

Figyelt kérdés
Igazából nekem sose ment a társ keresés, nincs semmim ami vonzanà a nőket, tényleg semmi. De ha jól menne szerintem akkor se szeretnék nősülni. Nem értem miért kellene mindenkinek. Emberek szerint ez nagy baj. De attól hogy ők nősülnek vagy férjhez mennek attól nekem minek kellene??

2023. júl. 4. 11:59
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
*társkeresés
2023. júl. 4. 12:00
 2/12 anonim ***** válasza:
81%

Szerintem nem feltétlenük baj.

De a statisztikák azt mutatják, hogy a házas férfiak hosszabb ideig élnek, mint az egyedülállók.

2023. júl. 4. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Egyáltalán nem baj. Nem kell mindig mindenkinek házasságban élni, főleg ilyen válási statisztikák mellett. Szaporodni sem kötelező.
2023. júl. 4. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
56%
Csak előnye van.
2023. júl. 4. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Miért lenne baj? Ne mások évleménye alapján éld már az életed. Különben is, érdemes azt megkérdezni, hogy miért baj, aki azt mondja neked, hogy baj:D (mondjuk eleve nem értem milyen beszélgetés az, ahol ez nem derül ki miért mondja valaki azt, amit:D)


Ha nincs igényed párra, akkor teljesen jól vagy így is.

Az viszont igaz amit korábban írtak, hogy a házas férfiak tovább élnek, mint az agglegények. De önmagában még az sem nagy probléma, nema hosszától lesz jó egy élet.

2023. júl. 4. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Tedd azt, amit szeretnél, és ne nagyon érdekeljen, hogy mit gondolnak róla mások. Amíg senkinek nem ártasz vele, addig pontosan úgy élsz, ahogy csak éppen szeretnél.
2023. júl. 4. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Semmi, de semmi hátránya nincsen. De mit érdekel az téged, hogy mások mit gondolnak. Közöld velük, hogy nem kértél véleményt. Ez kizárólag a te dolgod.
2023. júl. 4. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Semmi gond nincs vele, ha neked is jó így
2023. júl. 4. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Nekem jó, egyébként tényleg sok a válás még a közvetlen környezetemben is ezért nem is értem. Mellesleg szerintem nincs valóság alapja annak hogy a házas férfi tovább él. Bár nekem mindegy meddig élek. Attól hogy házas, szerintem viszont senki nem fog tovább élni.
2023. júl. 4. 13:24
 10/12 anonim ***** válasza:

Pedig de, ezt mutatják a statisztikák, ezen nincs mit megkérdőjelezni. Szimpla adat.

De ettől még lehetsz boldog szingliként és nem muszáj házasodni.

2023. júl. 4. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!