Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyhogy tetszik valaki, aki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyhogy tetszik valaki, aki semmiben sem az esetem?

Figyelt kérdés
2023. júl. 3. 17:38
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
43%
Kérdezd meg magadtól.
2023. júl. 3. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
75%
Lehet, hogy a hangja, a stílusa, ami bejön neked.
2023. júl. 3. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
32%
Fing szaga?
2023. júl. 3. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
62%
Ezt miért is nekünk, vadidegeneknek kellene tudnunk, kérdező?
2023. júl. 3. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
59%

Nem tetszik, csak elhiteted magaddal, hogy tetszik. Velem és a barátnőmmel is ez volt, neki az arab/roma típusú pasik jönnek be, ennek ellenére valami megtettszett bennem számára (túlságosan fájdalmas volt neki a magány, az egyedüllét, kellett neki, hogy végre valaki szeresse) ezért összejött velem. Három évvel később, megcsalt egy arab sráccal.


Szóval felejtsd el a pasit és keress olyat aki külsőre és bensőre is teljesen bejön számodra, mert idővel kiütközik az, hogy nincs meg benne, vagy nincs rajta olyan fizikai jellemző ami megfogna téged. Ebből adódóan ez kb egy pillanatnyi fellángolás a részedről, ami 1-2 hónap, de pl az én, vagyis a mi esetünkben 3 év múlva ütközött ki a barátnőmnél....szóval....ha nem akarsz egy orbitálisan nagy disznóólt csinálni magadból és abból a pasiból, illetve majd a harmadik félből...inkább felejtsd el szerintem.

2023. júl. 3. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Ellentét .. szerintem feküdj le vele az a minimum.
2023. júl. 3. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
53%
5. Húzd rá másra a hülyeséged. Örülj a 3 évnek is albino..
2023. júl. 3. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Agymosott a média, a korszellem, és végre lelked mélyéből jövő szeretetet érzel.


Az esküvőre nem kell meghívni, de köszi, hogy gondoltál rám!

2023. júl. 3. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Nem tudhatod ki az eseted amíg nem töltesz vele több időt kettesben

.

2023. júl. 4. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Nem is tudod igazából, hogy mi az eseted. Ez ilyen egyszerű. Az, hogy van egy fejben összerakott tökéletes típusod, az nem az eseted.
2023. júl. 4. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!