Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Vannak itt olyanok (főleg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vannak itt olyanok (főleg férfiak), akiknek a húszas évei végén vagy a harmincas éveiben lett az első kapcsolatuk? Vagy van ilyen az ismeretségi körötökben?

Figyelt kérdés

2023. júl. 3. 12:21
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem mondanám, hogy a végén, de 26 évesen volt az első igazi párkapcsolatom, 7 évig tartott.
2023. júl. 3. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
91%
Van olyan rokonom, akinek 39 évesen lett ráadásul egy 25 éves csajjal. Ez eléggé meglepett mindenkit a rokonságban.
2023. júl. 3. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Az exem 30 éves volt, amikor megismerkedtünk. Előttem még csak nem is csókolózott soha, senkivel. Sajnos, idővel kiderült, hogy ez nem véletlen, súlyos önértékelési gondokkal küzdött, a beilleszkedéssel is óriási problémái voltak. Én sem vagyok egy társasági ember, de jól esett volna, ha a családi összejövetelen az asztalhoz ül és nem a kisszobába kéri a tányért, hogy egyedül egyen. Nekem is rettentő kellemetlen volt a család előtt és neki is. Sajnos, nem tudott változni, nem is akart, így nem sokáig voltunk együtt. Utánam sem volt senkije, pár évvel később pedig meghalt.
2023. júl. 3. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
62%
Basszus ez kemény utolsó, nem érezted magad hibásnak? Én tuti magamat okoltam volna. Lelki betegnél máshogy kezeljük a szakítást is. Vagy te ezt nem tudtad először hogy ilyen?
2023. júl. 3. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
84%

#3 vagyok ismét.


Igen, sokáig ostoroztam magam, de az a helyzet, hogy hajlandóságot sem mutatott a változásra. Nem dolgozott, a szüleivel élt. Próbáltam kirángatni ebből a helyzetből, de belefáradtam, hogy egy egyszerű esti sétához is napokig kell könyörögni. Úgy éreztem, baromi kevés vagyok ehhez, szakemberhez pedig nem volt hajlandó elmenni. El kellett döntenem, hogy hagyom, hogy magával rántson és én is tönkre megyek vagy tovább lépek a saját érdekemben.

2023. júl. 4. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
83%
Értem, ez teljesen korrekt így.
2023. júl. 4. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

Exem - 29 volt, azt hazudta, tapasztalt, etc. etc. etc.


Valójában full gázos csávó volt, anyu pici fia, a haverok véleménye volt az első, ha problémánk volt azt VELÜK beszélte meg, velem ellenben konfliktuskerülő, passzív-agresszív...


Mióta szakítottam vele - lassan 10 éve - azóta sincs senkije - nem is baj, úgy mellesleg.

2023. júl. 5. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Itt vagyok
2023. júl. 26. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
#8 és hány évesen lett először?
2023. júl. 26. 18:18
 10/12 anonim ***** válasza:
29 éves koromban, 37 ig tartott az első.
2023. júl. 26. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!