Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Csajok? Ha egy lány ilyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok? Ha egy lány ilyen kijelentést tesz, az mit jelenthet? Lehet valamiféle vonzalom is a pasi felé, ha ezt ittasan teszi, vagy csak a pia váltja ki? Bővebben lent.

Figyelt kérdés
Buliban voltunk, együtt szoktunk menni szórakozni barátokkal, kissé berúgtunk a csaj meg kihívott hogy rosszul van kisérjem ki, majd kinn átölelt, megölelgetett, csók is volt, de előtte mondta hogy most legszivesebben szexelne a kiszemelt pasijával akibe szerelmes. Ezt nem tudtam hová tenni, mivel eléggé jó a baráti kapcsolat, hogy mire gondol, és miért mondta hogy szexhez lenne kedve a csávóval. Nincs ló jó a szamár is, akár egy baráttal? Lányok, ti ittasan kivel kezdtek ki? Csak aki tetszik, van vonzalom, vagy akkor kb mindegy csak pasi legyen ha van alkohol?
2023. júl. 3. 08:37
 1/10 anonim ***** válasza:
0%

Szerintem rad celzott. Nem tartom vsloszinunek,h masba lenne szerelmes es teged (nem a szerelme targyat ) csokolja meg.


Szerintem beled szerelmes. Hivd el kettesben randira vmi romantikusra. Vidd el este csonakazni vagy dunaparti setara. Vigyel pizzat/kajat,amit szeret,vizet,desszertet.

2023. júl. 3. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Belém szerelmes.
2023. júl. 3. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
31%
Rád célzás.. te szerencse csomag.
2023. júl. 3. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Na igen, de az is lehet hogy talonban vagyok esetleg? Vagy két pasiba lehet szerelmes egy csaj egyszerre? Ezen gondolkoztam. Vagy nem tudja mit akar. Ha rákérdezek tuti hogy rá fogja fogni a piára.
2023. júl. 3. 09:36
 5/10 Mathus ***** válasza:
a másik fickó MÉG nem állt kötélnek. nem talonban vagy, hanem barátzónában, nem rád gondolt, mert a lányok ha szexelni akarnak vkivel, akkor szexelnek vele.
2023. júl. 3. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is másra gondolt és mivel jó részeg volt téged lesmárolt és közben rá gondolt.
2023. júl. 3. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
4. Nem kell rákérdezni ha nem szervez vele találkozot aztán figyeld a reakcióit ..mélyülj el az olyan témákban vele mint a kinek mi tetszik a másik nemben stb.. A kettesben szót remélem ismered, ne cipeljen magával senki senkit így a figyelem nem terelődik el más emberre és egymásra tudtok koncentrálni. Szívesen!
2023. júl. 3. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Ok, köszi! Megpróbálom
2023. júl. 3. 10:40
 9/10 anonim ***** válasza:
én rákérdeztem volna a helyedben ott egyből hogy ki a kiszemelt
2023. júl. 3. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

9

Tudom hogy ki a kiszemelt, beszélt már sokat róla hogy nagyon tetszik neki sőt szerelmes is belé.

Ezért nem értettem hogy miért velem kezdett ki.

2023. júl. 3. 13:32

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!