Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem keres már?

Figyelt kérdés
Volt egy barátság extrákkal kapcsolatom idén, aminek 2 hete lett vége. Előtte 4 éve ismertük egymást, egész jóban voltunk, és most ez lett belőle fél évig tartott, de 2 hete megegyeztünk,hogy nem szexelünk többet, de barátok maradunk. Ő már elkezdett más lányokkal ismerkedni, úgy tudom, de nem ír nekem sosem. Ha én írok neki, azonnal válaszol, a képeimet lájkolja ugyanúgy meg minden, de nem értem, akkor ő miért nem keres? Kicsit, mintha megsértődött volna.
2023. júl. 2. 15:52
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Ez ahhoz hasonló mint amikor egy kisgyerek hónapokig mondogatja az anyjának, hogy vegyen neki egy játékot. De amikor megkapta pár nap után már félre dobja megunta, nem kell neki.
2023. júl. 2. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
Látom te neked érzéseid lettek iránta. Ez szép és jó dolog. Sajnos a mai lányokból hiányzik az érzelem és szerelem.
2023. júl. 2. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:
Éveken át tetteti a barátságot, hátha mégis lesz szex? Ezt nem tudom elhinni.
2023. júl. 2. 17:52
 14/17 anonim ***** válasza:
100%
Én inkább azt mondanám, hogy a szürkezóna (barátság extrákkal) tönkretette a barátságot. Mint úgy általában. Nagyon ritka esetben működik az oda-vissza ugrálás. Ha helyre is jön a baráti kapcsolatotok, az nem maholnap lesz, hanem jó esetben is hónapok, de inkább évek múlva. Azért a szex, intimitás nem olyan dolog, amit ki-be kapcsolgat az ember, meg békésen ugrál benne.
2023. júl. 2. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
100%
Lehettetek barátok amíg nem feküdtetek össze. Onnantól már nem csak barátság lett. Most ezt megvontad így szerintem könnyebb neki téged elengedni ha nem keres és nem irkál. Ha már egyszer megkapott és tetszettél neki akkor most mégis hogyan nézzen rád vagy hogyan legyen a közeledben, hogy ne kívánjon? Szerintem érthető.
2023. júl. 2. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
100%

Vegre meg kellene erteni, hogy nem letezik fiu-lany, ferfi-no kozotti baratsag, esetleg mikor mar idosebb az ember es masok a prioritasok, vagy ha annyira csunya az ember, mondjuk a csunya altalaban mindig “kivar” de amugy valoban nem letezik. Az akiket te a fiu barataidnak hiszel, csak azert “azok” mert te eddig nem tettel felejuk egy lepest sem, de barmelyik barmikor megd.. ha lenne ra lehetosege, egytol egyig. Az egesz arrol szol,hogy tetszik-e vagy sem, aki tetszik azt soha nem fogod baratkent akarni elsokent, hanem egybol arra gondolsz mi lehetne koztetek, tehat max az nem nyulna hozzad akinek te nem tetszel.

Valamint igen, a ferfiak kepesek a barataid lenni es megerteni teged, idot szanni rad es beenni magat a bizalmadba,hogy aztan szepen megkapjon majd aztan ez tortenik, nem keres mert mar mindent latott, mindent tud es nem kell neki tobb.

2023. júl. 2. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

Sok nő nagyon naiv és azt hiszi, hogy létezik fiú lány barátság, közben meg a pasi 10/8 alkalommal megd*gná, ha a nő is akarná.


23N

2023. júl. 20. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!