Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem keres már?

Figyelt kérdés
Volt egy barátság extrákkal kapcsolatom idén, aminek 2 hete lett vége. Előtte 4 éve ismertük egymást, egész jóban voltunk, és most ez lett belőle fél évig tartott, de 2 hete megegyeztünk,hogy nem szexelünk többet, de barátok maradunk. Ő már elkezdett más lányokkal ismerkedni, úgy tudom, de nem ír nekem sosem. Ha én írok neki, azonnal válaszol, a képeimet lájkolja ugyanúgy meg minden, de nem értem, akkor ő miért nem keres? Kicsit, mintha megsértődött volna.
2023. júl. 2. 15:52
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
97%
Azért nem keress, mert csak szexet akart tőled, csak annyi, hogy becsomagolta barátság extrákba, de valójában soha nem volt a barátod, haverod csak a dugópajtid.
2023. júl. 2. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
88%
Ha nem szexeltek akkor mit varsz? Azzal fog beszelgetni aki szexel vele. Ez nem bonyolult szabaly.
2023. júl. 2. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
de előtte is beszéltünk, akkor most miért nem?
2023. júl. 2. 16:07
 4/17 anonim ***** válasza:
91%
Mert megunt, elhasznált.
2023. júl. 2. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 Leclerc ***** válasza:
100%

3. Motivált volt, hogy legyen kedved a szexhez, kedves volt, és figyelme.

De mivel már nem lesz szex, nem motivált.

2023. júl. 2. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
90%
Mit nem értesz azon, hogy csak szexre kellettél neki? Komolyan ennyire süsü vagy? Már nem teszed szét, ergo nem vagy érdekes többé.
2023. júl. 2. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
De eddig barátok voltunk!
2023. júl. 2. 17:13
 8/17 Leclerc ***** válasza:
90%
7. Nem! Nem voltatok azok. Ő csak használt téged, és ezt adta elő, mert ez volt az érdeke. Te látsz csak bele többet, mint ami.
2023. júl. 2. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
Évekig barátok voltunk, mire szexre került a sor :)))
2023. júl. 2. 17:26
 10/17 anonim ***** válasza:
85%
Igen mert amíg nem volt szex addig barátkozott veled. Hajtotta a kíváncsiság milyen lehet veled.
2023. júl. 2. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!