Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem tudom hogy van-e esélyem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tudom hogy van-e esélyem a fiúnál, szerintetek?

Figyelt kérdés

Én 18 vagyok, a pasi 23 éves,egy közösségi oldalon jelöltem be,mert azt hittem h elöször valaki más,és igy elkezdtünk beszélgetni. Persze volt jó pár ismerősöm aki ismerte öt,és ugy kb elmondták milyen. Nem egy városban élünk,de nincs túl messze tölem max 20km,na de szeretett volna velem találkozni és megbeszéltünk egy találkozót,ahonnan 55percet késet azzal az indokkal h elaludt.Persze nem vártam rá 55percet ott voltam a közelben egy szülinapon,semmeddig se tartott elmennem a helyre ahol találkoztunk.Beszéltünk 5 percet,és mondtam neki h visszamegyek bulizni,meg ö is elment a haverjaihoz egy szórakozóhelyre,ahova mi is elmentünk késöbb a barátnöimmel,ott beszélgettem a sráccal pár szót szintén,majd mi elmentünk egy másik szórakozóhelyre és irtam neki sms-t h hol vagyunk,vissza is irt h lehet elnéznek ök is oda,de mi elmentünk egyik barátnömhöz,amikor kaptam sms-t h ök ott vannak ahol mi voltunk :D irtam neki megint h hol vagyok és ha eljön erre akkor kimehetek kicsit beszélgetni,és el is jött,sokat dumáltunk a kocsijában,mondta h csinos vagyok és h lehet e még alkalom h találkozzunk,nem voltam valamilyen meggyöző és csak annyit mondtam h talán.

Majd jött a másnap se nem irt se nem csörgetett,semmi pedig fent volt chaten is. Másnap gondoltam megcsörgetem,vissza is csörgetett,majd este irt is chaten,beszélgettünk egy keveset,megemlitette h nagyon jól nézek ki,élőben is nem csak képen (ennek örültem is).

Ma ismét megcsörgettem de semmi. Este gondoltam most majd én irok rá,hisz tegnap este ö irt nekem,de csak 3-4 mondatot váltottunk,ment aludni mert fáradt volt nagyon.

Nem tudom mi a helyzet valójában,mert ha akarna alamit akkor talán többet keresne vagy lehet azt hiszi nekem nem jön be,mert csak annyit irtam neki amikor megkérdezte h mi a véleményem róla h jófej. Mit gondoltok? Vagy kérdezzek rá h áll e még az h akar velem ujra találkozni? Amugy azt is mondta mikor beszélgettünk h most ki akarja élvezni az életet nem akar semmi komoly kapcsolatot csak majd késöbb és akkor nekivágni a nagybetüs életnek. Vagy akkor kérdezzem meg h akkor egyáltalán nem is akar kapcsolatot az eljövendő időben? vagy ez már túl nyomulós szöveg lenne? Esetleg valami ötletek? :P Elöre is köszi :)


2010. okt. 13. 00:37
 1/4 anonim ***** válasza:

Ha azt mondta hogy nem akar komoly kapcsolatot,élvezni akarja az életet,akkor világos mit akar,dugni!Próbálkozhatsz nála tovább de én hagynám a helyedben!Annyi férfi van még biztos találsz olyat aki megbecsül!+tutom hogy a nőknek bejön ha úgyérzik nem elég jók a másiknak,mármint ha nem nyomulunk,de sztem ezt hagyjad!

22F

2010. okt. 13. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szerintem ő már azt hitte, hogy az elején megleszel neki. Hagyd a csudába ennek csak a suna kell még, a többi még nem. Találhatsz nála sokkal jobb pasit, szóval nem veled van a baj.
2010. okt. 13. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
ribancfaszi, hagyd a fenébe!
2010. okt. 13. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
De ha már az első találkozáskor a sexre ment volna akkor nyomult volna nem? vagy legalább megcsókolt volna nem?
2010. okt. 13. 09:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!