Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A fiatal 19-23 körüli csajok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A fiatal 19-23 körüli csajok között mindenki éjjeli bagoly és fent van legalább éjjel 1-2 óráig?

Figyelt kérdés

Én alapból mindig is korai fekvő és kelő voltam, emlékszem ennyi idős koromban is, mint amennyik most ők. Jó néha volt buli és hasonló, amikor én is hajnalban feküdtem le, vagy néha egy-egy barátokkal átbeszélgetett éjszaka, de általában mindig is ilyen 10-11 körül feküdtem le és 7 körül keltem legszívesebben és ideálisan még tizenévesen is.


Mostanában ismerkedem ilyen korú lányokkal és azt érzem mindenki alvásproblémás manapság és késő éjjelig fent lévő. Legalább 5 csaj mondta, hogy nem bír elaludni éjfél vagy éjjel 1-2 előtt és sokan csak néhány órákat alszanak. Engem is kikészít ez néha, ha együtt aludtam egyikkel-másikkal és ő még nem bírt aludni éjfélkor, persze volt aki csak telefonozott, de a másik beszélgetni akart, miközben én már hulla voltam. Léteznek olyan fiatal csajok, akik szeretnek lefeküdni aludni 10-11 körül?


2023. jún. 29. 12:41
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Az, hogy más ütemben működik valakinek a cirkadián ritmusa, nem alvásprobléma.
2023. jún. 29. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Arra gondolok alvásprobléma alatt, hogy nem alussza ki magát ő sem, mert neki is viszonylag korán kell sokszor kelnie, össze-vissza alszik, nappal fáradt, szeretne lefeküdni ő is éjfél előtt, de egyszerűen nem alszik el, csak forgolódik és hasonlók. Ne sértődjön meg a kérdésen az, aki éjjel fekszik le és tud és akar aludni mindig rendben délelőttig, mert nem őket írtam körül.
2023. jún. 29. 13:17
 3/5 anonim ***** válasza:
62%

A telefon az oka. Valahol olvastam, hogy a telefon fénye nem hagyja az agyat pihenni.

Ezt saját magamon is észrevettem, mert amikor nem telózok, hamarabb elálmosodok, de ha a kezemben marad, képes vagyok éjjel 1-ig is nyomkodni.

2023. jún. 29. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Olyan idős koromban én is mindig fent voltam éjfélig, kettőig. Olyan 25 felett kezdtem el átállni a 10-11 körüli alvásra.
2023. jún. 29. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én sosem voltam fent ilyen sokáig, kivételes alkalmak hasonlóan voltak mint nálad, de általában nem ez volt a jellemző. Nyűgös is vagyok másnap, ha megborul az alvási ritmusom. Általában fél 11-11 között alszom el, és hatkor kelek munkába, ami még így is sokszor kevés nekem, hétvégén simán alszom 11-től majdnem nyolcig. 28/n
2023. jún. 30. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!