Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Depresszios lettem, miota...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Depresszios lettem, miota felismertem?

Figyelt kérdés

Van egy uj parom eloszor miota vegetert egy nagyon “beteg” kapcsolatom. A beteg azt ertsd tenyleg a leheto legkomolyabban…


Egyszeruen amiota eszrevettem az uj ferfiben azt, hogy mennyire nincs jol szinte depresszioba estem. Marmint o nem olyan szornyeteg, mint az exem, de nincs jol az biztos.


Azt csinalja peldaul, hogy telefonban ugy beszel, mint egy idegennel, majd amikor atjon elkezdi mondani halal komolysaggal, hogy gondolkozott kettonkrol (friss kapcsolat, sok programmal, vidamsaggal) es nem tudja, hogy mi lesz velunk, mert o hosszútávra tervezne, de nekem sok a hobbim..es biztosan lemondaskent elem meg amikor nem tudok elmenni valamire ami addig a sajat programom volt szinglikent. Es ezt igy nem eloszor csinalja, hogy mondok valami semlegeset, hogy “hetvegen szuper programunk volt egyutt es ezert nem voltam edzeni.” Mire bevag halalos fejjel es komolysaggal ilyeneket, hogy ebbol nem tudja meg mi lesz, de hogy en mennyi dolgrol mondok le biztosan, ez nekem lemondas, ez nem jo igy. Mikozben egyebkent nem mondok le kb semmirol a fix edzesekre eljarok hetkoznap, a fox tanfolyamokra is, mindenre. Hetvegen nem jarok kondiba amikor van kozos program, de nekem nem lemondas. Hiaba mondom el neki meg se hallja. Kérdeztem mi baja? Aztan mondta is, hogy igen fél hogy elhagyom. Valojaban meg tudat alatt lok el magától ezerrel…pl ezekkel a hulyesegeivel.

amiota ezt igy tisztan lattam es amikor jon a negativitasaval es ott kell nyugtatni es kb gyozkodni, hogy “maradjunk mar egyutt “ meg nincs mitol felni na bepanikoltam, felek! nem akarok megint rossz dontest hozni es rossz ember mellett maradni. Rettegek es nem alszom jol, nem vagyok jol. Pedig milyen jo lehetne minden….mar megint kifogtam, en megint kifogtam…

Mi a megoldas??


2023. jún. 28. 20:13
 1/8 anonim ***** válasza:
70%
Most már csak azon gondolkodom, hogy "vazzeg, milyen lehetett az exed", ezek után?
2023. jún. 28. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Hagyd el, ha ennyire negatívan hat rád. Nem vagytok évek óta együtt úgyse. Hiába fogod neki magyarázni, hogy nem úgy van, hogyha ő egyszer nem érti.
2023. jún. 28. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
1, megcsalt folyamatosan, beteg szexualis vagyak, aggresszio, csunya beszed..nem tudta mit akar az elettol valamit allitott majd rajott lehet meg sem. Elvileg mindenrol hazudott nekem, soha nem szeretett, de megjatszotta es mindent megtett, hogy megtartson evekig, majd robbant es bevallott mindent stb..
2023. jún. 28. 20:30
 4/8 anonim ***** válasza:
Na mégegy kisebbségi komplexusos barom. Résztvétem.
2023. jún. 28. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

*az uj pasira irtam.

Rengeteg ilyen màszkál köztünk. Pokollá teszik a kapcsolatot a hülye görcseikkel ami simán szép is lehetne, de ők inkább kiprovokálják az ellenkezőjét. Önsorsrontók es ehhez a nő csak egy eszköz.

2023. jún. 28. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
4, passziv aggressziv. Nem all ki magaert, azutan ilyen szoveggel jon ilyen kb erzelmi zsarolo.. eddig ezt latom rajta sajnos.
2023. jún. 28. 20:41
 7/8 anonim ***** válasza:

Offos lesz ez is. Ő is beteg. Majd leseng. Megint végogmész a fázisokon, hogy remenykedsz hogy de müködik vele, de sorozatosan okoz csalódást, de nem akarod elengedni, megfelelni próbálsz dehát az ilyeneknek lehetetlen mert az élő fába is belekötnek, állandoan őket kell biztatni vigasztalni, te bizonyitasz nekik, ők meg semmit, mert mindig őket kell pátyolgatni, a saját komplexusukkal nem ők harcolnak hanem rádkényszerítik hogy te harcolj, hogy higyjen bízzon rosszul látja, aztán ők elkezdenek értéketlennek látni mert még mndig nem hisznek bíznak, az ez miatti dühüket rajtad leverni, mikozben őket kéne felkepelni hogy vegye mar észre hogy szeretik, de nem veszik észre, nem akarják észrevenni, a szokásos mantrájukat mondják tovább, és egy idő mulva már csak támadnak szakitást provokálnak mert az se megy nekik hogy elmenjenek maguktól, amikor már annyira pokol hogy inkább egyedül is jobb, majd talán akkor kilépsz ebből az ördögi körből.


Es aztán jön a következő aki első randin megkérdezi miért fested a körmöd, hány pasid volt eddig, miért is volt féltekeny az exed..? És kezdi ő is. Ugyanazt.

Aztán nem veszi fel megsértődik eltunik 2 napra, labilis senki, pssziv agressziv, jatszmázik.

Aztán ez is off.

Erre jön megint valaki az életbe, akinek meg soha nem jön össze semmi senki, mert neki nem jut nő(incelek szlogenje), és vàrja nem e majd te megszánod.

Ez is off.

És aztán jön majd mégegy, akiről kiderul neki meg nője van és csak használgatni akar.

Megint off.

Es akkor jön a gyk hogy hol az istenben vannak az épelméjű pasik?és a buddha bölcs válasz.: ne általánosíts


:D

2023. jún. 28. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Hát ja, igazatok van. Pont ma nyitotta fel egy közeli csaj barátom a szemem, amikor elpanaszoltam neki hogy nem megy a csajozás, hogy panaszkodással, bizonytalansággal nem fogok menni semmire, ha lenne is most valakim azt tenném a párommal amit a kérdező párja. Elmarnám magam mellől valósznűleg és nem hinnék neki stb... szóval mérgező lenne a kapcsolat nagyon.


Végiggondolva mindig is mérgező embereket vonzottam be az életembe és csak nemrég tudatosult bennem hogy a negatív hozzáállásom volt az oka, hogy semmi sem volt elég jó és senkiben sem bíztam, nem tudtam normális emberi kapcsolatokat kialakítani egész életemben. Remélem pozitív személettel fogok tudni ezen változtatni.

2023. jún. 28. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!