Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Pasik! Lennétek kapcsolatban...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pasik! Lennétek kapcsolatban egy olyan nővel aki depressziós és antiszociális, viszont szép, jó az alakja és pénze is van?

Figyelt kérdés
2022. nov. 8. 18:05
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
8%
a pénze egyáltalán nem érdekel, ha tudok rajta segíteni, akkor igen, ha nem, akkor nem
2022. nov. 8. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
0%
Grat, ismeretlenül is körbeírtál. :D
2022. nov. 8. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
Igen.
2022. nov. 8. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
Ugyanilyen vagyok férfiben szóval simán.
2022. nov. 8. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
40%

Elméleti a kérdés, így a válasz is. Persze, hogy, de neki el kell fogadnia, hogy nekem nincs pénzem, viszont van saját - örökölt - lakásom (nem fos panel, szerencsére).


Gondolható, hogy a kérdést feltevő troll nagyokat mókázik remek alkotásán.

2022. nov. 8. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
43%
Kaját vegyen nekem az a lényeg.
2022. nov. 8. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
0%
A személyiségétől függ. :D a szerelmem depressziós volt és antiszociális pszciho (mint én), szexi alakja van és nulla pénze mert tanul. És egy bdsm mániákus vad szub. :) tökéletes párt alkotunk.
2022. nov. 8. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
Igen. Nagyon is .
2022. nov. 8. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
44%
Sok pénze legyen , a kulseje nem erdekel a lelket neha apolhatom ugy hogy benyomok neki valami szerelmes filmet en addig a penzebol le lepek kocsmazni, ha szerencseje van ameddigre haza erek meg is kezelgetem picit.
2022. nov. 8. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
Nem mert nem szeretne szexelni. A többit amúgy leszarnám.
2022. nov. 8. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!