Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez normális? Depressziós lennék?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez normális? Depressziós lennék?

Figyelt kérdés
Fél éve szakitottam a volt párommal 4eves kapcsolat volt. Már előtte Fél évvel szakítottunk a költözés és munka miatt maradtam meg ott. Én azt hittem hogy az a Fél év alatt túl lettem rajta. Lényeg az hogy elkoltoztem nem akartam senkit csak a munkamra koncentrálni. Rá két hétre megismertem egy lányt a munkahelyemen úgy éreztem szerelem. Eszméletlenül boldog voltam. Most meg úgy érzem üres vagyok. Néha néha jó kedvem van de egesznap csak kattog az agyam. Nem tudok rendesen aludni sem. Most tudtam meg h a volt barátnőm össze jött mással és rohadtul fáj. Mi a tököm lehet velem?

2023. jan. 7. 14:07
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
Azt akartam hogy a volt barátnőm boldog legyen. De tudom hogy velem nem lesz az. Én szakítottam vele még is megorulok azért csak h 5 percre halljam a hangját
2023. jan. 7. 14:08
 2/11 A kérdező kommentje:
Van hogy, 2-3napig tok jól érzem magam majd parnapig meg aki depressziós
2023. jan. 7. 14:09
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem heverted ki még, sőt, szerintem még eléggé erős, masszív érzéseid vannak iránta. Miért engedted el?
2023. jan. 7. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Szerintem ez inkább gyászidőszak, lehetnek depresszív tüneteid. Adj az érzéseid nem időt. Egyébként miért szakítottal vele? Miért gondolod, hogy veled nem lett volna boldog?
2023. jan. 7. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

És ez így akkor rendben van? Hogy közben van egy barátnőm? Mármint felé korrekt e? Én tényleg azt hittem tulvagyok rajta de nem. Elején a jelenlegi barátnőm nel csodálatos boldogság volt úgy éreztem mintha szerelmes lennék. Most meg depressziós vagyok.


Nem voltam jó ember tettem olyan dolgokat amiket nem érdemelt volna meg. Plusz fontosabb volt a munkám mint ő. A dolgaim miatt kezdel el újra kabitoszerezni és a sok kis apróbb dolgai trehanysag stb.. sokat tett a lapátra. De mind közül úgy érzem és akkor is így gondoltam hogy ő az igazi akit feleségül is tudnék venni. De én ahelyett hogy megbeszeltem volna a problémáim mindig inkább magamba tartottam és inkább kocsgoskodtem...

2023. jan. 7. 15:02
 6/11 anonim ***** válasza:

Hát nehéz kérdés, hogy mennyire etikus a mostani barátnőddel szemben. Ha emiatt nem tudsz 100% a kapcsolatban lenni és nem érzed azt, hogy ő vele képzeled el a jövőt, akkor nincs rendben.

De a gyász mindenkinél máshogy játszódik le és ezt csakis te érzed, hogy készen állsz-e új kapcsolatra.

2023. jan. 7. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Elbsztad, viseld...nálam állandó ez, néha alabbhagy, de vannak időszakok amikor tombolnak bennem az emlékek, képek, hangok, illatok..a párom semmit nem tud erről, néha úgy teszek mintha játszanék pl a ps-en, közben pedig jönnek a 8K-s élességű képek, hihetetlen 3D imax hatással..

Nem tudom nálad, hogy lesz, én eléggé kivagyok. Innen is látszik, hogy minden ember más, míg nekem nyugit adott, hogy lett valakije, (ezidő alatt teljesen megszűnt számomra, mintha nem is létezett volna, miután újra egyedül lett, megint elkezdődtek, megint jöttek az emlékek) téged teljesen beteker, iden 6 éve, hogy ez megy.

2023. jan. 7. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
7. Soha nem bántam egyedtel egy dontosemet sem. De nem bírtam ki felhivtam beszéltünk telefonon. Mondtam neki nem befolyasolni szeretném és ez semmit sem változtat ne haragudjon de muszáj az érzéseim elmondani. Azt mondta ő is így érez. Úgy vettem észre fontos neki h mit érzek és hagyott is kis kapukat és azt mondta beszéljünk még. Nekem szimplán jól esett elmondani neki. Döntöttem ahogy Döntöttem nem szeretnék vissza táncolni. Talán csak ez kellet most kicsit jobb a lelkemnek
2023. jan. 7. 15:34
 9/11 A kérdező kommentje:
7. És miért nem mondtad el a baratnodnek hogy így érzel?
2023. jan. 7. 15:36
 10/11 anonim ***** válasza:
Ha így döntöttél, biztos jó oka volt. Ez most gyászidőszak, ami mindenkinél egyéni, hogy meddig tart. Ilyenkor utólag visszagondolva megszépülhetnek a dolgok, és ha kötődtél hozzá, természetes, hogy hiányzik. Előfordul, hogy új kapcsolatban van valaki és még nem dolgozta fel a másik elvesztését. Ettől még lehet jó az új kapcsolat, idővel el fogod engedni.
2023. jan. 7. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!