Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi velem a probléma?

Figyelt kérdés

Tehát az elején közölném, hogy a családomban semmi probléma nincs, az apukámmal nem szoros a kapcsolatom de nem is rossz.

14-15 éves koromban három 35 év feletti férfival volt viszonyom, akik közül az egyikkel hosszabb ideig is tartottam a kapcsolatot, annak ellenére, hogy nem találkoztam már vele. Egyszerűen jól esett vele beszélgetni.

Jól esett, hogy ajándékot, törődést kapok tőlük és, hogy szeretnek velem lenni, bármi oka is legyen ennek.

Ezután volt 1 másik férfi is akinek családja volt és ő ezt utólag közölte velem,de ennek ellenére vele is tovább találkozgattam és támogatást is adott érte.

Ezeket félre téve 2 fiatalabb barátom volt, az egyik 20, a másik pedig 19 volt amikor összejöttem velük.

A minimum 4 év korkülönbség mindig megvolt köztem és a fiú között. Egyszerűen képtelen vagyok bele gondolni, hogy egy velem egykorú vagy akár nálam fiatalabb fiúval legyek.

És sokszor vágyom arra, hogy egy idősebb férfival lehessek, gondolok itt akár 20 év korkülönbségre is. Így tudom, hogy soha nem tudok egy egészséges kapcsolatot vagy akár családot alapítani.


Megszeretném tudni, hogy ennek mi az oka. Úgy érzem, hogy ennek van valami háttere.

Esetleg van valakinek valami tanácsa?


2023. jún. 25. 22:52
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Ne aggódj emiatt. Nem fognak ítélkezni. Nekik ez a dolguk. A cél a fontos, hogy jobban átlásd a helyzeted.
2023. jún. 26. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Nem láttam még pszichológust aki bármiről ìtélkezett volna. Neki ez a munkája.
2023. jún. 26. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

#7 Azért, mert attól, hogy idősebb férfiakhoz vonzódsz még nem leszel apakomplexusos.


#8 Igen, az apakomplexust másoltam be. Ebben te hol látod leírva, hogy idősebb férfihoz való vonzódás egyenlő az apakomplexussal?

2023. jún. 26. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Akkor olvasd vissza a válaszokat, mert egyik sem azt írta, hogy azért apakomplexus, mert idősebb férfi, hanem pont, azt, amit te is bemásoltál és oda is írták a hsz-ük végére, hogy szakember és ő, majd megmondja.Nincs azzal baj, ha többlet információt kap az ember és köszi, de ez most részedről, csak kötekedésnek hat.
2023. jún. 26. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!