Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Roma lányként nem mentem még...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Roma lányként nem mentem még férjhez. Ugye nincs velem baj emiatt? 24l

Figyelt kérdés
Nem jön a szerelem, és hamis érzelmekkel nem fogok hitegetni senkit. (Probaltam, nagyon faraszto) Ki várom azt, aki őszintén felkelti az érdeklődésem, máshoz nincs kedvem. 24 eves vagyok.
2023. jún. 25. 13:08
 1/10 A kérdező kommentje:
Azert irtam oda ,hogy roma mert ennyi idosen nagyon ritka hogy egy roma lany ne menjen ferjhez es ne legyen gyereke.
2023. jún. 25. 13:09
 2/10 anonim ***** válasza:
93%
Nincs baj, korrekt hozzáállás.
2023. jún. 25. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
82%
24 éves még elég fiatal, sokan (bár akkor gondolom nem romák), 30 fölött vállalnak csak gyereket
2023. jún. 25. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
26%

A romaknak pedig szinte 100 as letszamu kapcsolatrendszere van a rokonokbol kifolyolag is rokonok plusz azok haverjai ismerősei allandoan tizen ülnek egy kocsiban is, meg buliznak, akkora kiterjedt szocrendszerük hálózatuk van hogy lehetetlen az is hogy 13 évesnek ne legyen barátja/szerelme akivel egyutt jár. Nem hogy 24 nek.


Valami nagyon nem kerek.

Felénk él egy rakat kisebbség, a csajok ezek a tini r.bancfélék állandoan hol az egyik terhes hol a másik. De az apát ki is nyírná a család ha lelépne vagy vmi

2023. jún. 25. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 Noren1989 ***** válasza:
0%
Hànyadik gyereknél tartasz?
2023. jún. 25. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
97%
Nincs ezzel baj. Sokkalta jobb hozzáállás, mint 14 évesen nekiállni szülni a vakvilágba úgy, hogy keresetük sincs sokaknak.
2023. jún. 25. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
35%
Te személyiség vagy, nem roma lány. A tested roma lány. Tök mindegy. Te laksz benne, te döntesz. Más más testben van.
2023. jún. 25. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
68%

azért ez nem teljesen igaz, kérdező.

a cigányok körében is lezajlott az értékek modernizációja, ma már csak a legszegényebb rétegben figyelhető meg a nagyon korai házasság és családalapítás.

másrészt azért, mert cigány vagy, nem kell kritikátlanul minden tradíciót követned, hanem ezeket meg is kérdőjelezheted, és egyéni életcélokat fogalmazhatsz meg.

pl. ha tudsz, tanulj tovább, tanulj meg jól angolul, legyen saját egzisztenciád.

2023. jún. 25. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
70%
Csak ìgy tovább, nem muszáj ám minden èvben megfialni.
2023. jún. 25. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
52%
Nalad idosebb vagyok ferfi szinten kokero és nekem sincs kolykom! Na én akkor a nagyon ritka fajtaba tartozok mert mas indianok mae 15 evesen felcsinalnak valajit!
2023. jún. 25. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!