Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sértés kezelése?

Figyelt kérdés

Sziasztok. Rövid leszek. Van egy nő az eletemben, akivel ismerkedem. Van egy ismerőse akit mindennek elhord a szemembe, azonban néha azt érzem fontosabb mint én.

Ha én hívom engem nem hív vissza, őt igen.

Ha velem eljon valahova akkor aprosagokat de kritizálja az együtt töltött időt, majd később láthatóan jolerzi magát azzal akit nekem szid.


Amikor számon kérem az a magyarázat hogy ő nem fontos, csak azért vannak jóban mert a munkahelyen együtt dolgoznak és muszáj. Közben a férfi látszólag többet akar. Nem egy kaliber a nő és a férfi én elkepzelni nem tudom h leállna vele a nő. Igazából ha megtörténne magát minősítené hiszen mindenkinek szidja a férfit, hogy idegesítő és így úgy amugy.


A kérdés, hogy amikor azt érzem, hogy előtérbe helyezi, és nekem ez rosszul esik, pl.mikor őt hívja vissza, mikor nekem mondja h kereste az az ember gyorsan visszahívja, közben tudom hogy engem nem szokott és számonkérem akkor szemrebbenés nélkül mondja hogy igen őt szoktam.


Ilyenkor sértett leszek és legtöbbször a nő agyára megyek, hogy puffogok ezen. Bár szerintem jogosan....


Tippek, hogy kezeljem férfiként ezeket ??


2023. jún. 24. 12:35
 1/3 anonim ***** válasza:
Offold a nőt.
2023. jún. 24. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Honnan ismeritek egymást? Van köztetek valami?
2023. jún. 24. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Ismerkedünk, csók volt semmi több. A munkahelyén ismertem meg, amikor náluk voltam dolgozni átmenetileg.
2023. jún. 24. 13:22

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!