Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Összejönnél egy ilyen férfival?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Összejönnél egy ilyen férfival?

Figyelt kérdés
Adott a férfi, elméletileg van egy 5 hónapos gyereke akit még nem látott, de az sem biztos hogy tőle van, illetve tiltja tőle az anya. Majd jövő hónapba mennek tárgyalásra hogy tisztázódjon a szitu mert a nő pert indított ellene. Velem nagyon kedves, rendes, tenyerén hordoz, a családja is elfogad és normálisnak tűnnek. Szerintetek megéri belemélyedni egy ilyen kapcsolatba? Vagy ne várjak sokat egy ilyen pasastól mert valamit biztosan elhallgat?
2023. jún. 24. 10:35
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%

Az anya nem irt ide. Nem tudhatod.

Ahol egy anya gyereket véd ott nem az a gyanus hogy egy anya "érdekes", hanem az apa az.

2023. jún. 24. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:

Nem tiltja a nő... A pasas magyarázta azt be a kérdezőnek.

Gyerektartast nem fizet, nem törődik a saját gyerekével azért a bíróság!

Ha meg netalántán tiltja a gyereket, arra biztos, hogy van oka, bár kizárásos alapon nincsen értelme, mert akkor nem mondta volna azt a kérdezőnek, hogy nincs eltiltva és gáz, hogy az ex nőzik, de a gyereke nem érdekli.

Itt egyértelműen a "férfi" kamuzik össze-vissza.

2023. jún. 24. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:
A nő szakított vele egyébként, aztán zavarta hogy más barátnője lett, szidta a családját amiért szakítottak, összeveszett mindenkivel. Nem okolom a nőt, de ő akarta hogy vége legyen, és szidta is tényleg a párom anyját nagyon durván. Anyósom megjelölt engem egy ilyen családi idézetes dologba, azt beviccesezte, gondolom fáj neki hogy elfogadnak engem.
2023. jún. 24. 14:36
 14/16 A kérdező kommentje:
Láttam hogy a nő azt írta neki hogy erre semmi szüksége a gyereknek, felejtse el őket, majd tiltotta
2023. jún. 24. 14:38
 15/16 anonim ***** válasza:

De ha övé a gyerek attól, hogy "tiltja" nyugodtan ő maga vihetné bíróság elé a nőt, törvényszegés történik. De a híres palit nem érdekli a saját gyermeke azért nem tesz semmit, az, hogy nem az övé azt is miért nem bizonyította már be? Mert nem kíváncsi rá, nem számít neki, hogy az övé, vagy se még egy kicsit se.

És te ilyen "emberre" pazarlod az energiát? Nyugodtan, majd ha téged is felkoppint azt elhagy, a te gyerekedre szintén rá se nézz, nem küld gyerektartást, akkor te is mehetsz bejelentést tenni! 🤷‍♀️

2023. jún. 24. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
100%

Párod egy f.kalap! Szakíts meg vele minden kapcsolatot most!


Nekem is volt ilyen retek nőm, mint az exe. Gyereket is várt, de nem hagytam csak úgy... mint ez a phasz! 9+5 hónapig mit csinált???

Engem is letiltott, sőt az összes közös ismerőseinket is rávette!

Nem csak a facebook létezik, te ostoba majom nő...

2023. jún. 24. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!