Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Összejönnél egy ilyen férfival?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Összejönnél egy ilyen férfival?

Figyelt kérdés
Adott a férfi, elméletileg van egy 5 hónapos gyereke akit még nem látott, de az sem biztos hogy tőle van, illetve tiltja tőle az anya. Majd jövő hónapba mennek tárgyalásra hogy tisztázódjon a szitu mert a nő pert indított ellene. Velem nagyon kedves, rendes, tenyerén hordoz, a családja is elfogad és normálisnak tűnnek. Szerintetek megéri belemélyedni egy ilyen kapcsolatba? Vagy ne várjak sokat egy ilyen pasastól mert valamit biztosan elhallgat?
2023. jún. 24. 10:35
1 2
 1/16 A kérdező kommentje:
Ja és a nő nagyon érdekes, irkált nekem is meg még a családomnak is hogy nem vagyunk eltiltva lehet jönni mindenkinek ha már ennyire nagy a szerelem, hogy hamarabb van új párja minthogy a gyerekével foglalkozna. Egyrészt igaza van, de mint mondtam párom elmondása szerint nem tudja biztosan hogy ő az apa, illetve letiltotta őt mindenhonnan ezelőtt számomra ismeretlek okokból
2023. jún. 24. 10:37
 2/16 A kérdező kommentje:
Nekem ez a történet csak azért érdekes ennyire mert vele nagyon törődő.. de tényleg, romantikus, érzelmes, szerelmes tipus. Lehetetlennek tartom hogy a gyermekével így tudna bánni
2023. jún. 24. 10:38
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Az ördöggel férfi követelhet DNS vizsgálatot, nem arra kéne adni, hogy nem biztos, hogy az övé. Én nem hiszem el, hogy az a nő "pattogna" hogy inkább csajozik, mint a gyerekével törődne. Nyugodtan csajozhatna, de a gyerekével törődhetne. Arra nem lehet adni, hogy szerinte nem az övé. Azt is nézd, hogy az exével is érzelmes volt eleinte, az elején mindenki kedves, a legszebb oldalát mutatja. Mondd meg neki, hogy csináltasson tesztet és mutassa meg az eredményt. Ha kiderül, hogy az övé, akkor döntsd el, hogy mit akarsz tőle. Bár én a vizsgálat előtt simán meghallgatnám az ex oldalát is, mert az éremnek is két oldala van ugyebár.
2023. jún. 24. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
(*ördöggel? Nem tudom hogy jött össze, bocsi😂, bár lehet van benne valami🙃)
2023. jún. 24. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 Sunshinedoll ***** válasza:
100%
Nem. Nem kell nekem más drámája.
2023. jún. 24. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
Igazság szerint már a gyerek születése előtt meglehet tudni, hogy ő-e az apa, vagy rögtön a születése után! 5 hónapos már az a kisbaba! Ráadásul a nő pert indított ellene... Szerinted létezik olyan anya/nő, aki csak a nagy semmire bíróságra viszi az exet? DNS - tesztet fognak csinálni, úgyis kiderulne, hogy nem az övé a pici. Én nem hiszem el, hogy létezik olyan női nemű lény, aki 100% bizonyosság nélkül a hatóságokhoz/illetékesekhez fordulna! 99,99%, hogy a férfi le se szarja sajnos a saját gyerekét. Tovább nem ismerkednék vele.
2023. jún. 24. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
88%

Biztos hogy messze elkerülném ezt a pasit.

Te csak az ő verzióját ismered. Majd ha neked csinál gyereket, majd megkérdőjelezi hogy ő az apa aztán lelép, járhaszt bíróságra, és ott állsz egyedül egy gyerekkel.

2023. jún. 24. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
Dehogy jönnék össze.
2023. jún. 24. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
76%
Akitől egy anya igy tiltja a gyereket az apjától, ott a pasival vmi nagyon nagy gond lehet.
2023. jún. 24. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
0%
Még jó, hogy az anyával minden rendben. Igaz kilenceske?
2023. jún. 24. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!