Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 2,5 év után szakítottunk a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

2,5 év után szakítottunk a párommal és azóta a páromnak több közeli ismerőse is bejelölt engem ismerősnek facebook-ok.Minek jelölnek be,ha eddig nem tettèk?

Figyelt kérdés
Furcsa kérdés tudom.....csak kiváncsi vagyok ti mit mondtok.

2023. jún. 23. 20:32
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
94%

Velem is történt ilyen.

Letiltottad? Mert én őt igen. Gondolom azért jelöltek be, hogy nézegethessenek és elmondják az exnek, ha valami olyan történik.

2023. jún. 23. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
79%
Edfig tabu voltál, mostmàr dugható.
2023. jún. 23. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
Kedves első!Az exem még ismerősöm facebookon.De amúgy semmit sem szoktam megosztani,de ez lényegtelen.El nem tudom képzelni minek jelölt be(az biztos,hogy nem azért amit a második válaszoló írt)
2023. jún. 23. 21:52
 4/17 anonim válasza:
80%
Velem is volt mar ilyen de en sem tudom higy miert
2023. jún. 23. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
69%
Válásom után ugyanez volt, ecemnek néhány barátja bejelölt, akik előtte nem voltak közösségi oldalon ismerőseim, vagy pl akivel nem beszéltem rég, írt nekem, hogy reméli, megmarad a jó viszony....
2023. jún. 26. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
69%
Az emberi kíváncsiság kielégítése céljából, hogy nézegessék hogy alakul a jövőd.Töröld v tiltsd le őket...mai social média van akinél létkérdés😌
2023. jún. 27. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
A Facebook velem megcsinálta, hogy helyettem jelölt be embereket. Például bejelölte a barátom volt feleségét, akivel eszem ágában sem volt kapcsolatban lenni. Ráadásul vissza is jelölt, úgyhogy most már az ismerősöm. Több ilyen is volt, teljesen ismeretlen emberek. Szóval még az is lehet, hogy nem ők jelöltek.
2023. jún. 27. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
47%
Szabad préda...
2023. jún. 27. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
7es amit írtál erre volt példa nálam is,de ez hiba volt a Facebook részéről,utána lett javítva is.Nyilvan nincs ertelme ennek az önallosodásnak,de ezt akkor.többen is észrevették,lehet amúgy törölni akit nem akarsz ismerősnek.
2023. jún. 27. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
#9 Igen, tudom, hogy törölhetném. Gondoltam is rá, de kicsit kínos lenne azok után, hogy vissza is jelölt.
2023. jún. 28. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!