Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért tetszem a művész lányokn...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért tetszem a művész lányoknak az átlagnál jobban akkor is, ha én nem vagyok művész?

Figyelt kérdés
Észrevettem, hogy általában tetszem a művész, művészkedős, művészlélek lányoknak, mármint az átlagnál jobban és gyakrabban. Miközben nekem alkotóként semmilyen kapcsolatom nincs a művészettel, talán csak annyi, hogy szeretek fogalmazni és gyerekkoromban tizenévesen írtam fanfictionöket, de azóta már ilyeneket sem. Tényleg semmi. A kinézetem lehet az? Magas vagyok, vékony/szálkás alkatú, kicsit hosszúkásabb hajam van. Ez mellett jóképű vagyok és néha szoktam kicsit alterosan is öltözködni (bár máskor az elegánsabb öltözködés, ing, stb. sem áll tőlem távol). Mi lehet az oka?
2023. jún. 22. 15:09
 1/2 anonim ***** válasza:
A bohém külső lehet vagy pedig olyan a viselkedésed, beszédstílusod, vagy mondjuk olyan irodalmian tudsz fogalmazni, de a mindent letojok stílus is vonzó lehet.
2023. jún. 22. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nekem is hasonló a tapasztalatom nőként. Nagyon racionálisan gondolkodó, logikus ember vagyok és a legnagyobb szerelmeket művészlelkekkel éltem meg eddig. Számomra nagyon imponáló egyébként az a fajta érzelmi nyíltság, ami ezeket az embereket jellemzi, felnézek erre, mert bennem ez nincs meg. Én azt gondolom, hogy bennem pedig a praktikus, racionális lény a vonzó ezeknek az embereknek.
2023. jún. 23. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!