Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mennyire valós élethelyzet,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire valós élethelyzet, hogy anyós el akarja csábítani a vejét, vagy após hajt rá a menyére?

Figyelt kérdés
Nem azt kérdezem, hogy tipikus-e vagy hogy sokszor fordul elő, mert nem. Csak hogy találkozott-e már valaki személyesen ezekkel a jelenségekkel?
2023. jún. 16. 20:51
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
93%
Ismerek olyan családot, ahol az anyós és a vő összejártak, de nem tudom, ki kezdte.
2023. jún. 16. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
72%

Anyámnak van egy nővére. Az anyjuk és a nővér férje dugtak egy ideig. Erre az infóra akkor derült fény, amikor elvált az "ifjú pár".

Mindenkinek ócsárolták egymást. Egyszer a faszi felhívta részegen anyámat, és elmesélte neki hogy a mama elcsábította.

Úgy adta elő, mintha megerőszakolták volna..mintha ő nem lett volna bűnös a történetben. Azt hitte hogy ezzel csak az öregasszonyt és a volt nejét szégyeníti meg..


Hogy hogyan jött ez össze azt nem tudom. Soha nem jártunk "ezekhez" látogatóba. Nem ismertem őket. A sztorit anyám elmondása alapján tudom csak.

Elvileg az anyjának mindig is tetszett ez a pasi. Talán sokat itatta a pasit és utána ráhajtott. Nem tudni.

2023. jún. 16. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim válasza:
15%
Én megdugtam az anyósomat és a feleségem hugát is. A mai napig titokban van.
2023. jún. 16. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 Metionin ***** válasza:
91%
Szerintem nem gyakori dolog de a környezetemben mindkettőre volt példa. Szomszédunk az enyhén fogyatékos lányát hozzáadta egy jóképű cigány fiúhoz aki aztán dugta őt is meg a lányt is. Illetve osztálytársam anyja teherbe esett az apósától. És ez egy kisvárosban, sok aberrált él kis helyen is.
2023. jún. 16. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
32%
C típusú állampolgároknál nem nagy cucc az ilyesmi. Olyanról tudok, hogy após gyereket is csinált a menyének, amíg a fia börtönben volt. Apóst elhagyta a meny, öngyilkos lett. A fiú kiszabadult, és boldogan nevelte tovább a saját gyereke mellett... a féltestvérét... A gyereknek így egyben testvére és mostohaapja is volt. 🤣 Nagyon beteg...
2023. jún. 16. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
81%
Én olyat ismerek aki a húga férjével kefélt félre. Terhes is lett tőle, a babát a kórházban hagyta.
2023. jún. 16. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
0%
Én az apósom dugom.
2023. jún. 16. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
75%
Ismeretségi körben volt, hogy a feltehetően elhanyagolt anyós összeszűrte a levet a vejével.
2023. jún. 16. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
0%
Igaz, nem volt az anyósom, csak az akkori barátnőm anyja, de én megdugtam egy párszor. Ő csábított el engem. Mondjuk én is nézegettem, mert jó nő volt akkoriban, de én sosem léptem volna, ha ő nem kezdeményez. Titokban maradt amúgy.
2023. jún. 17. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
26%

Ja, olyat tudok még, hogy a nagyobbik fiú osztálytársa összejött a srác anyjával.

9#

2023. jún. 17. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!