Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek is jót tesz egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek is jót tesz egy kapcsolatnak, ha 1-1 nap nem találkoznak?

Figyelt kérdés
2010. okt. 11. 19:32
 1/8 anonim ***** válasza:

Mi egy héten 2x tudunk találkozni a párommal..jobb esetben 2x..mi szeretnénk többet.


Úgyhogy 1 nap kihagyás az lóf@sz.

2010. okt. 11. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Moszuke ***** válasza:
100%

ha magamból indulok ki:

kiéheznek egymásra.

jót tesz.


nem kell folyton a másik seggébe lógni o.0

2010. okt. 11. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Sztem igen. Szeretek a barátommal lenni, de 1-1 nap jól jön. Aztán annyira jó vele talizni. Persze ,ha csak otthon unatkoznék, biztos nem hanyagolnám a pasim. vagy a bnőkkel találkoznék.
2010. okt. 11. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Szerintem fontos,hogy ne legyenek összenőve.

Még az is oké ha fiatalok és mindennap találkoznak,de úgy,hogy pl. együtt mennek haza suliból.

De osztálytársam minden nap találkozik a barátjával.Általában együtt mennek haza suli után és még délután át mennek egymáshoz vagy elmennek valahová.


Szerintem fontos,hogy a fiú és a lány is tudjon lazítani,a barátaival találkozni.

Arról nem beszélve,hogy a tanulnivalók és egyéb elfoglaltságok (sport,különóra) és otthoni segítség mellett szerintem nehéz lenne úgy csinálni a dolgokat,hogy mindennap tudjanak találkozni.

Ha lesz barátom,szerintem nem fogok vele mindennap találkozni.Kell egy kis magánélet is.Kell néha,hogy egyedül legyünk vagy a barátainkkal.

Hetente 4-5x,max. 6x elég találkozni szerintem.

15L

2010. okt. 11. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Eddig majdnem minden nap találkoztunk. egy két kivétel volt csak leginkább a munkám, iskola miatt. Am minden időnket együtt töltöttük. Jutott idő mellette tnulásra is. Este tanultunk. Ő többet én kevesebbet. Mivele nekem összefügg az iskolával a munkám így még itt vagyok ahol találkoztunk. Ő elutazott egy másik iskola miatt. 2 hetente találkozunk nem teljes négy napot. Így nagyon hiányzik. Ha lehetne felutaznék utánna, de ott nincs ilyen iskola. Ha kell az egész havi ösztndíjamat elkölteném ott albérletre. Nem érdekelnének ilyen dolgok. Nem nöttünk össze, mikor Neki dolga van akkor vagy elkísérem, vagy ha egyedül szeretne menni akkor sem sértődök meg. Kell a szabadság is. Nem tudom, hogy Ő hogy van a dologgal még ilyen fél napos 1 napos "pihikről" nem beszélgettünk. Vagy talán ilyen "pihinek" nevezhetjük amikor neki vagy dolga akkor én csinálok mást. Akár barátokkal akár máshogy. Igaz nekem bizonyos munkák is nagyon nagy szabadságokat jelentenek szóval mikor "pihenek" akkor pénzt is keresek. Mikor pénzt keresek akkor Neki van vmi más dolga is. Mikor ő is és én is végzek akkor a pénzből elmegyünk valahova.Aztán amikor mindig én fizetek akkor jön az, hogy" már megint Te fizetsz":P Nagyon nem érdekel, jól esik rá költeni. :P


Nah kicsit elkalandoztam. pápá

2010. okt. 11. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
jó hát mert nem unjátok meg egy mást ( én így jártam ) :D legalább várjátok majd a találkozást, persze ha erős a szerelem és a kapcsolat .18/L
2010. okt. 11. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Szerintem kifejezetten KELL, hogy 1-1 napot külön töltsenek a felek. Mi már együtt élünk, de néha én mondom azt, hogy valamelyik barátnőmmel, vagy az anyukámmal, netán a nagyimmal szeretnék lenni. Olyankor a párom megkérdezi, hogy "csajbuli lesz?". Ha azt mondom, hogy "igen Drágám, ez most csajbuli", akkor tudja, hogy neki más program után kell néznie. Remekül működik. :)
2010. okt. 12. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Ennek igazán örülök, hogy nem csak mi gondoljuk így: már megijedtem, hogy velünk nem stimmel valami:)
2010. okt. 12. 14:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!