Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Férfiak, mondtátok már azért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, mondtátok már azért a párotoknak, hogy egy nő nem szép, csak hogy az ő önbizalmát erősítsétek?

Figyelt kérdés
2023. máj. 31. 19:39
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

Az én férjem simán megmondja, ha tetszett neki valaki. És azt is, ha nem. Pl. "De szép haja volt az eladó csajnak, elég ritka a valódi vörös." Vagy "kedves a barátnőd, de túl nagy a feneke. Fú, múltkor futottam, ott milyen nő ment előttem. Na annak is nagy volt a feneke meg vastag a combja, de olyan izmosan már az is szexi."

Az elején még nem tudtam ezzel mit kezdjek, mert anno az exférjem és mások nem tették ezt. Mármint kérdezgetni nem szoktam volt akkor se, és biztos tetszettek nekik is a jó csajok az utcán vagy filmben, csak ők nem mondták el. Ez olyan tabu volt. Ma már nem zavar, hogy nyersen őszinte ebben is, sőt jó dolognak tartom, hogy bármiben az.

2023. jún. 1. 06:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:

11

Akkor te egy korrekt nő vagy. Én az előző kapcsolatomban állandóan hazugsággal voltam szembesítve, aztán rájöttem, hogy azért, mert vállalhatatlan a reakcióm. Emlékszem, hogy amikor először beszéltük meg az önkielégítési szokásainkat, akkor rá kérdeztem, hogy van-e kedvenc színésze. Elmondta, hogy ki, és hogy azért, mert jól néz ki és jó a tartalom. Napokig kapta utána, így hát onnantól inkább már mindenki csúnya volt. Na, de ehhez is fel kellett nőnöm.

2023. jún. 1. 11:10
 13/15 anonim ***** válasza:

Nem.

Attól, hogy szeretem, imádom, és becsülöm a barátnőmet, még nem leszek egy gyűlölködő kis genyó. Sőt, rohadtul gáznak, és kicsinyesnek tartom, amikor valaki a másik pocskondiázásából próbál önbizalmat meríteni.

Nyilván nem fogok neki más nőkről áradozni. Bár ezt már a kapcsolatunk legelején megbeszéltük, pontosabban ő mondta nekem, hogy érett emberek vagyunk, nincs abban semmi, ha másról pozitívat mondok, ettől még ő tudja, hogy őt szeretem, és attól, hogy járunk, még lehet más nő is szép. De ettől függetlenül nem az a fő témám, hogy más nőkről áradozzak neki. De nem is szokott másról kérdezősködni. Egyszer fordult elő, hogy egy mellettünk elsétáló csajnak a frizuráját megkérdezte, hogy nekem mi a véleményem róla, mert szerinte ezen a lányon kifejezetten jól állt. De tényleg azért kérdezte, mert érdekelt a véleményem, és nem azért, mert abból akart volna erőt nyerni, hogy mást szidok. Egyébként meg nem szokott más nőkről kérdezősködni. Úgy gondolom, ép kapcsolatban élünk, és bár önbizalma az neki sincs sok, de ettől függetlenül tudja, hogy nem véletlenül vagyok vele, és nem mással. És azt is tudja, hogy ha mást leszól, vagy leszólok, attól neki még nem lesz jobb. Én sem érezném magam attól többnek, ha mást rondának tartanak. A barátnőmnek tetszek, szeretjük egymást, és ez a lényeg.


"hogy a nők felhoznak egy gyönyörű színészt, vagy egy gyönyörű felnőttfilmest, vagy akár egy csinos influenszert, és akkor a férfi mond rá valami rosszat"

Igen, volt már arra példa, hogy elmondtam egy ismert nőben, hogy miért nem tartom szépnek. De nem azért, mert így akartam nyalizni a barátnőmnek, hanem azért, mert így gondoltam...


"ami tök egyértelmű, hogy nem igaz"

Nem, nem tök egyértelmű. De kezdem látni, hogy te bizony nagyon kisarkítottan látod a dolgokat.

Te például honnan tudod, hogy én kit gondolok szépnek, és kit nem? Azért, mert szerinted valaki jól néz ki, kötelező, hogy mindenki másnak is tetsszen? Ne nevettess már. :-) Az egyik exemnek volt hasonló logikája. Betegesen alacsony volt az önbizalma és az önértékelése, és sajnos gyakori volt, hogy valami random egyéb nőcskéről kérdezősködött, hogy szépnek tartom-e. (Volt, hogy hírességre kérdezett rá, volt, hogy valami netr*bancra, volt, hogy egyik-másik barátnőjére.) És ha nemmel válaszoltam, akkor jött a veszekedés, hogy nem elég, hogy mások jobban bejönnek nekem, még akkor hazudok is. Mert ő TUDJA, hogy nekem minden, általa említett random nőcske tetszik, és ha azt mondom, hogy nem, arról tudja, hogy hazudok, és ezek szerint annyira sem tisztelem őt, hogy igazat mondjak neki...

3 hónapig bírtam vele.

Hadd döntsem el én, hogy nekem ki tetszik, és ki nem. :) A szépség pedig eleve egy olyan dolog, ami szubjektív megítélésű. (Ezért is tartom hülyeségnek például a szépségversenyeket.) Attól, hogy szerinted valaki szép, még nem biztos, hogy mondjuk szerintem, vagy a pasid szerint, vagy random más ember szerint is szép.

2023. jún. 1. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

#13 vagyok.

Volt olyan barátnőm is, akivel olyannyira nem volt ez tabutéma, hogy még azt is megbeszéltük, hogy ha nem lennénk kapcsolatban, akkor kivel mit tudnánk elképzelni. Bár lehet, hogy a mostani barátnőmmel is lehetne ilyenekről is beszélgetni, csak nem terelődött rá a téma, engem ugyanis ez őszintén szólva nem nagyon izgat, barátnőm meg nem hozakodott elő ezzel a témával. Az említett helyzetben is az akkori barátnőm volt az, aki előállt ezzel.

2023. jún. 1. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:

A tök egyértelmű, hogy nem igaz részt valóban elég személyesen, magamból kiindulva írtam. Az előző kommentemben fejtettem ki, hogy sajni az előző kapcsolatomban elég gyerekes voltam. Akkoriban ezer kérdésem volt, és ahogy írtam, szóba került az önkis dolog. Amikor kértem, hogy mutassa meg a kedvencét, akkor vettem észre, hogy a csajszi egy az egyben úgy néz ki, mint én. Bár neki nem tűnt fel. Látta, hogy nem jött be a reakcióm, amikor azt mondta, hogy "jó a teste", ezért amikor az arcáról kérdeztem, akkor már azt mondta, hogy nem szép, stb stb. Ebből következik, hogy hazudott, mivel amikor össze jöttünk, akkor beismerte, hogy az arcom miatt fogtam meg őt az utcán, a csaj meg úgy néz ki, mint én, na de ő "csúnya"? :D

Szóval valóban, ez elég személyes vélemény volt. Az az utáni kapcsolatomban már próbáltam higgadtabban kezelni a dolgot, például nem rápörögni a poreszre. Egy dolgot mondtam, ha instán nézne ilyen kur7@kat, akkor tegye privát módon, de szerencsére nem is foglalkoztatta, hogy ezeket bekövesse

2023. jún. 1. 11:28
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!