Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Amikor a pasik az orromra...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Amikor a pasik az orromra kötik hogy az exének szilikonmelle van, tulajdonképpen mit akarnak közölni? Mi közöm ehhez? Miért kényszeresek ezt mondani?

Figyelt kérdés

Csak ugy random megemlítik valami téma közepén.(nem exekről)

Vagy olyat bevágnak, hogy kipróbálta már szilikonmellűvel is.

Vagy pl Horvátország jó hely nyaralni, a barátnőjével volt is.

Aztán sztorizgat.

Megérteném, ha vmi haverjukkal beszélgetnének. De ezt kapcsolatokban vágják be.

Minek érdekeljen engem egy másik nő csöcse?



2023. máj. 31. 17:11
1 2 3
 21/30 anonim ***** válasza:
100%
Jaa, en azt felteteleztem, hogy te vagy diplomas, de ezek szerint nem.
2023. máj. 31. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 A kérdező kommentje:
De igen. Mindenki az. Státuszuk se alacsony. Mennyit sztároljam őket hogy az ilyen falusi gyk-sok elhigyjék hogy van város is meg világ? Meg szilikoncsöcsös csajok is léteznek. Jé aztaaa
2023. máj. 31. 20:47
 23/30 anonim ***** válasza:
100%
Senkit se erdekel.
2023. máj. 31. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 A kérdező kommentje:
Akkor meg ne kelljen már tanyasiakat gyözködnöm akiknek csak az létezik meg a kisebbség.
2023. máj. 31. 21:07
 25/30 anonim ***** válasza:
100%

Nem érteni hogy miket zagyválsz!


Engem speciel csomó csaj kifaggatott az exeimről! Volt amelyik már az első randin rákérdezett. Nem értem mi a bajod! Ha nem érdekel a téma, nyisd ki a szád és mondd el mit akarsz! Ne csak orálra használd!

2023. máj. 31. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a kérdező a bmw-s luvnya, mit gondoltok? Aki mindig az exeivel meg más pasis kérdéseivel pörög itt. Ugyanaz a lekezelő igénytelen stílus.
2023. máj. 31. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 anonim ***** válasza:
100%
Jaja,nekem is ismeros ez a kiralylany stilus. Az a csaj, akinek ilyen sittes pasijai vannak, akik ugyan bantalmazoak, de legalabb mindent elinteznek neki. Most gazdagabbak lettunk egy uj infoval, hogy a csavo elozo nojenek mucsecse volt 😂
2023. máj. 31. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 anonim ***** válasza:
51%
Nem tudom, te milyen pasikkal veszed körül magad, de én a barátnőmnek összesen kétszer említettem a szilikon-dolgot, akkor is azért, hogy kifejtsem, hogy nem is tetszik, és a tudat sem jó, ha "megcsinált" nővel lennék együtt.
2023. jún. 1. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 anonim ***** válasza:
100%

A te városi stílusoddal felkopna az állad, még azt sem tudod mikor aratják a tarhonyát! Hány kiló egy cementes zsák? A munka nem szégyen, ostobának lenni viszont ciki. Nagyon értelmiségi társaságod lehet, csupa hasznos ember a társadalomnak. Tanuljál már stilisztikát, mert a kérdésed és a kommunikációd kissé "egyszerű". Van diplomád! Aztaaaa! Ez már teljesítmény! Milyen színű?

Városi diploma?

2023. jún. 1. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 anonim ***** válasza:

Nekem az az érdekes hogy itt mindenki előadja magát hogy mennyire nem kellene neki szilikon mellű nő a valóságban meg egyre több nőnek van és nem csak ribiknek hanem diplomás értelmiségi körökben is. Ha annyira gáz lenne akkor a nem az egyik leggyakoribb plasztikai beavatkozás lenne a mell plasztika.


Vagy egyszerűen arról van szó hogy itt többnyire azok az incelek irkalnak akiknek nem hogy szilikon mellű nőjük nem volt hanem semilyen más és amiatt azt gondolják hogy minden egyes ilyen jellegű kérdésnél elkezdik dicserni az elöl deszka hátul léc csajokat, akkor előbb lesz zsákolás?

2023. aug. 7. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!