Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Amikor a pasik az orromra...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Amikor a pasik az orromra kötik hogy az exének szilikonmelle van, tulajdonképpen mit akarnak közölni? Mi közöm ehhez? Miért kényszeresek ezt mondani?

Figyelt kérdés

Csak ugy random megemlítik valami téma közepén.(nem exekről)

Vagy olyat bevágnak, hogy kipróbálta már szilikonmellűvel is.

Vagy pl Horvátország jó hely nyaralni, a barátnőjével volt is.

Aztán sztorizgat.

Megérteném, ha vmi haverjukkal beszélgetnének. De ezt kapcsolatokban vágják be.

Minek érdekeljen engem egy másik nő csöcse?



2023. máj. 31. 17:11
1 2 3
 11/30 anonim ***** válasza:
100%
Kérdezd meg tőle, hogy miért tartja fontosank ezt megemlíteni. Akkor kiderül.
2023. máj. 31. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/30 A kérdező kommentje:
Biztos visszakétdeznének, hogy mert nem mondhatja? Biztos, hogy nem lennének egyenesek.
2023. máj. 31. 17:56
 13/30 anonim ***** válasza:
90%
Te meg kérdezz vissza, hogy miért akarja ezt elmondani neked? CSak mond rá valamit egy idő után. Esetleg mondd azt, hogy téged nem érdekel az exe és az lenne a legjobb, ha egyáltalán nem emlegetné. Ugyanis ez lenne a normális, egy párkapcsolatban nem kéne témának lennie az exnőnek, a műmelleinek meg főleg nem. Állj ki magadért.
2023. máj. 31. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/30 anonim ***** válasza:
87%
Szerintem azt akarják éreztetni, hogy ők fullos nőket is megkaphatnak (holott ennek köze nincs a fullossághoz, nekem inkább visszataszító, ha ilyen nővel volt). Gáz mindenképp, már csak az is, hogy megemlíti. Mintha te mondanád, hogy volt 20 centis farkú pasid is.
2023. máj. 31. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/30 anonim ***** válasza:
100%
Madarat tolláról... van ez a mondás! Érdekes, nekem sosem voltak ilyen problémáim.
2023. máj. 31. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/30 A kérdező kommentje:

Érdekes hogy mindog van egy ilyen megmondó ember. Lehet a te exeid szilikonz is csak munkagépen látnak a szalagon. Minek írnak az ilyenek?

Amúgy nekem is olyan mintha én is mesélhetném hogy exemnek milye van. Nem egynek pl volt a f.rkában azok az golyó.(bőr alatt). Meg akinek olyan hatalmas van, hogy tinin belém sem tudta tenni csak évekkel később.

Nekem eszembe nem jutna ilyenekkel traktálni másokat. Nemhogy a páromat.

Akkor ez náluk hencegés lenne?

De minek hencegnek a saját párjuknak? Akkor ez vmi kisebbségi komplexusuk hogy fényezni akarnák magukat előttem?

Ezzel?

2023. máj. 31. 19:04
 17/30 anonim ***** válasza:
79%
16. Ugye kisebségi vagy? Amiket felsoroltál, amilyen pasikban utazol, ez annyira tipikus. A farokban a golyók meg börtön szokás... Öhöm, szerintem nem kell téged megfejteni, nem szorulsz te tanácsokra...
2023. máj. 31. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/30 A kérdező kommentje:
És nem vagyok az. Diplomás körök. Igen látom a googlen mit irnak róla te nagyonokos. Igazán művelt lehetsz.
2023. máj. 31. 19:23
 19/30 anonim ***** válasza:
100%
Latszik, hogy a diploma sem garancia mindenre.
2023. máj. 31. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/30 A kérdező kommentje:

Hát szilikonmelles csajokat dobálni, arra viszont biztos garancia:D

Nem tudom akkor ettől le kéne hidalnom hogy húaztaaa?(tátottszáj)

Nekem mint nőnek?

Aki mégcsak nem is művelt értelmiségi azok még ennél is lejjebb vannak mellesleg.

2023. máj. 31. 19:59
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!