Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha egy nőnek valamelyik intim...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy nőnek valamelyik intim testrésze viszket, akkor mit tesz?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy elég hülye kérdésnek tűnhet, de végülis mindkét nem emberekből áll, emberi reakciókkal.

Egy férfinek nem jelent gondot, akárhol van ilyen problémája, de egy nő sokszor inkább szenved, ahogy eddig hallottam. Vagy van kivétel?


2010. okt. 11. 13:28
 1/10 anonim válasza:
Hát megmossa :D vagy megvakarja :D
2010. okt. 11. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Úgy értem, egy férfinak nem jelent gondot a vakarás, de egy nő általában elég kellemetlenül érezné magát, ha valaki észrevenné, hogy így tesz.
2010. okt. 11. 13:40
 3/10 anonim ***** válasza:
Ha arra gondolsz: Nem szoktam társaságban/utcán/nyilvános helyen megvakarni az intim testrészeim. Ha annyira elviselhetetlen, akkor elmegyek mosdóba és elintézem ott. Ha nincs rá lehetőségem, akkor elvonulok vmi olyan helyre, ahol nem látja senki és diszkréten elintézem a dolgot.
2010. okt. 11. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm, erre gondoltam.
2010. okt. 11. 13:44
 5/10 anonim ***** válasza:

Hát nekem nem túl életszerű a helyzet, sosem volt még ilyenem, de egyetértek azzal, hogy ha végképp elviselhetetlen, akkor olyan helyre kell húzódni,a hol nem lát más és elintézni. Viszont nem világos, hogy honnan az a feltételezés, hogy egy férfi bárhol bármikor vakarózhat? Szerintem kulturált férfi nem kezdi el vakarászni a tökét sem társaságban, sem nyilvánosan. Iszonyú közönséges és parasztos lenne...

26/N

2010. okt. 11. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Vélhetőleg diszkréten mondjuk egy mosdoban csinálnám nem enberek előtt egy nőtől gusztustalan lenne ellemes látvány mikor a a nemiszervükhöz kapkodnak meg vakarják hja azt hiszik hogy ettől menők lesznek hát figyelmeztetrném őket hogy inkább szánalmasak ha annyira viszket meglehet oldani dis és igénytelen ha mondjuk a nemiszervét nekiállná a bolt előtt vakarni! de a férfiak se nyujtanak szép látványt mikor nyukálnak oda.
2010. okt. 11. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
MÁR mint a férfi érzi sookszopr magát menőnek vagy nagyfiuknak mikor oda kapkod kicsit hibásan irtam elnézést! DDD
2010. okt. 11. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Van ilyen,de szerintem mindenki megtalálja a módját,persze úgy,hogy ne lássa senki. nekem volt már olyan,hogy benyúltam a zsebembe és azon keresztül vakaróztam,de persze ügyeltem rá,hogy ne legyen senki szemtanúja a dolognak.
2010. okt. 11. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

13.57

Mondjuk a focistákat egy cseppet sem szokta zavarni, hogy sok ezer ember látja őket, akár tv-interjúnál is megteszik. :)

2010. okt. 11. 18:48
 10/10 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező! Az, hogy az illetőt zavarja-e az, hogy úgy viselkedik, mint egy őstulok, nem objektív mércéje annak, hogy a külvilág számára tahónak tűnik-e. Amúgy meg a focisták /tisztelet a kivételnek/ nem éppen a magas kultúrájukról híresek. Ismerek néhányat személyesen (NB I, NB II), hát rájuk tipikusan igaz, hogy azért van nekik egy agytekervénnyel több, mint a tyúknak, hogy ne sz*rják össze az udvart. Akik nem ilyenek, azoktól bocsi mégegyszer, de akiket én ismerek közelről, azok hát na...


26/N

2010. okt. 12. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!