Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy lehet megszabadúlni a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehet megszabadúlni a csiklandóságtól?

Figyelt kérdés
nem egyszer történt meg velem, hogy mikor már egy intim helyzetbe kerűltem egy lánnyal, és hozzám ért(has,derék,meg miegymás),én alig bírtam cérnával... mit tehetek ezügyben ? sürgős vólna a válasz, köszi előre is !
2008. dec. 30. 01:24
 1/9 anonim ***** válasza:
93%
szerintem nem lehet megszabadulni, de nem is kell. én is nagyon csikis vagyok, de sok esetben még külön izgató is tud lenni. egyébként a barátom például csak akkor csiklandós, ha izgalmi állapotban van.. szerintem klassz dolog a csiklandósság.
2008. dec. 30. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
100%
én is csikis voltam nagyon 1-2 éve de mindenki azzal szórakozott ameenyira csak bírtam vissza tartottam de minden alkalommal és most is csilkandós vagyo csak mar nem annyira
2008. dec. 30. 03:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
100%

*visszatartottam a röhögést

ja és még annyit hogy jo dolog az mert azzal is lehet közeledni a lanyokhoz és ha vissza csikolnak akkor az jel neked hogy nem taszít el magátol erdekled kiindulási alapnak nem is rosz

2008. dec. 30. 03:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Sz.tem ez tök cuki ha egy fiú csikis! :P
2008. dec. 30. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Szerintem ha valaki minél izmosabb annál kevésbé csiklandós.
2008. dec. 30. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
igaz ha megedzed az oldalad meg hasfalad akkor kevésbé leszel csiklandós
2008. dec. 30. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
en nem latom az izom-csikis kozti osszefuggest. max megprobalhatod h hozzaszokj vvmennyire(1szor csak kicsit csikiz vki es turod aztan meg egyre jobban) bar nem tudom ha bevalik. azon h csikis vagy nem tudsz valtoztatni, max azon h mennyire turod. de xtem jol van ahogy van :)
2008. dec. 30. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
köszi az ötleteket :)...valahogy csak lessz;)
2008. dec. 30. 23:33
 9/9 anonim ***** válasza:
Nem kell megszabadulni! A csiklandósság az egy idegi állapot, és inkább hagyni kell hogy erotikus izgalommá alakuljon (szituáció). Mindkettőtöknek jó, ha az izgalmat okoz.
2021. nov. 16. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!