Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Én lehetek az, aki segít...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Én lehetek az, aki segít megszabadulni a gyásztól. Hogyan közeledjek felé?

Figyelt kérdés

19 éves lány vagyok és van egy 24 éves bátyám. Neki van egy nagyon régi barátja(24), aki egyke így mindig nálunk volt. Nagyon jóban voltunk, mindig is ő volt a nagy szerelmem ovis korom óta, de ő csak a hugicájának tartott. Kb. 3 évvel ezelőtt volt egy komoly barátnője, aki sajnos meghalt agyhártyagyulladásban. A srácnak azóta nem volt senkije, sőt a barátait sem tűrte, egyedül a bátyámat. A tesóm kezdte rábeszélni arra, hogy ideje új lányt keresnie, a srác azt mondta, hogy van egy lány aki tetszik neki, de úgy érzi, hogy ezzel megcsalná a volt barátnőjét, vagy legalábbis megsértené az emlékét. A bátyám elárulta, hogy én lennék az a lány, aki szóba jöhet nála. Nekem sincs ellenemre, viszont nem tudom, hogyan is viselkedhetnék vele vagy hogyan közeledjek felé, mert gondolom eleinte nehéz lenne neki, folyton visszatérnének az emlékek.

Tudtok tanácsokat adni, hogyan viselkedjek vele?


2011. máj. 16. 20:49
 1/2 anonim ***** válasza:
Majd apránként kialakula dolog, (mosolyogj rá stb. )nem kell sürgetni, sőt diktálja ő a tempót. A lényeg az előző csajról ne beszélj, ne említsd, a haláláról pláne. Majd esetleg lehet egyszer beszél róla. Türelem, és türelem. A tesód biztos elmondta, hogy neked se lenne ellenedre.
2011. máj. 16. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 nittababy válasza:
szerintem beszéld meg vele ezt agyász dolgot hogy az emlékektöl nem akarod öt megfosztani de azt szeretnéd hogy boldog legyen és ez csak akkor megy ha bele ad apait anyait ő is!
2011. máj. 16. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!