Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért történik ez velem?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért történik ez velem?

Figyelt kérdés
sziasztok 19 éves srác vagyok, és egyszerűen nem tudom miez, arról van szó hogy nem találok senkit magamnak, esküszöm mintha a sors akarná hogy senkim se legyen, ha néha néha látok rá esélyt hogy legyen valami valakivel nem jön össze.. nagyon szomorú vagyok mert egyfolytában arra gondolok hogy egyedül fogok élni és magányos maradok, pedig mások szerint nem vagyok ronda... de egyszerűen akármit csinálok, semmi... pasiból vagyok de néha sírni tudnék:) csak velem van ez?
2010. okt. 10. 18:52
 1/8 Moszuke ***** válasza:
0%

undorító vagy..

nincs ennél nagyobb gondod? de k&rva jól megy egyeseknek-.-

22/f

2010. okt. 10. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
szerintem az hogy valakit találj magadnak akivel boldog lehetsz elég fontos, és elég szánalmas ha nem így gondolod
2010. okt. 10. 18:56
 3/8 anonim ***** válasza:

Ezért nem undorító! Miért lenne az? Nem egyformák az emberek, mindenkinek más jelent problémát. A kérdező biztos a lelkizősebb fajta.

Nem, nem csak Veled van ez. Én is ugyanezt érzem, de valamilyen szinten úgy gondolom, az én hibám is, hogy itt tartok.

18/L

2010. okt. 10. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 Moszuke ***** válasza:

szerintem nálam lelkizősebb fiú nem igen van..

mégse jövök ide rinyálni, hogy egyedül érzem magam.

az önsajnálat nem segít

2010. okt. 10. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Nem segít, de lehet, hogy mégis.:)

Nem oldja meg a problémát, az igaz, és nem lesz senkid, azért, mert sírsz miatta, hogy nincs.

Viszont néha jó megbeszélni a problémákat!:)

2010. okt. 10. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Ez egy rossz időszakod majd kinövöd elmúlik...
2010. okt. 10. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Moszuke ***** válasza:
koránt sem ez a legjobb terep a lelkizésre
2010. okt. 10. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Én is igy vagyok ezzel. sőt annyiból rosszabb, hogy nagyon csúnya is vagyok és egy évvel idősebb nálad. Nem vagy egyedül ezzel.
2010. okt. 10. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!