Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek milyen vagyok?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek milyen vagyok? Őszinte válaszokat kérnék

Figyelt kérdés

[link]


Köszönöm a válaszokat.!


2010. okt. 10. 16:33
1 2 3 4
 11/38 anonim ***** válasza:
Az alakod jó, de az arcbőröd és a mosolyod nem az igazi.
2010. okt. 10. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/38 anonim ***** válasza:
Ha ilyesmit kérdezel itt idegen emberektől akkor önbizalomhiányos :) Ami a külsődet illeti semmi gond nincs veled, talán kicsit sok a smink. Egyébként hány éves vagy?
2010. okt. 10. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/38 anonim ***** válasza:
Csak nekem ijesztő? :/
2010. okt. 10. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/38 anonim ***** válasza:
Mint mikiegér,úgy nézel ki ebben a smiknben, és ez a száj, ha még 1 lenne rajtad, akkor a szemeid már nem férnének el a fejeden
2010. okt. 10. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/38 anonim ***** válasza:
Legközelebb kevesebb sminket! ;)
2010. okt. 10. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/38 anonim ***** válasza:

Előre bocsi, de őszinte választ kértél. Nem tudom, hogy a kép miatt van, hogy nem túl előnyös, vagy csak alapból így nézel ki, de szerintem b*szott ronda vagy. Még ennyi sminkkel sem vagy szép, sőt.Meg ez a kék szemhéjpúder.. Na erről nem is beszélnék. Ja és igaz, hogy szép fehérek a fogaid, de nagyon nagy szád van..:S

Jöhetnek a kommentek hogy "mert te biztos szebb vagy", stb. Nem nagyon izgat, elmondtam a véleményem. ;)

2010. okt. 10. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/38 anonim ***** válasza:
2010. okt. 10. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/38 anonim ***** válasza:

Az előzőt én linkeltem, nem sértésből, csak poénból :D

Valahogy elsőre ez jutott eszembe, bocs :)

Egyébként nem kell rád semmilyen plusz kiló, teljesen rendben vagy!

2010. okt. 10. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/38 anonim ***** válasza:

Smink nélküli kép nincs? :) Egyéként olyan kis imádnivaló, aranyos kinézeted van. Ha ehhez még egy jó személyiség is társul akkor áááá. Lehetek a barátod? :):)

Ez van, nekem tetszik

2010. okt. 10. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/38 anonim ***** válasza:
A fogaid ugye porcelánok??
2010. okt. 10. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!