Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van itt olyan ember, aki csak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van itt olyan ember, aki csak játszott az egykori "párjával"? (őszinte válaszokat kérek)

Figyelt kérdés

Van itt olyan fiú, vagy lány, férfi, nő, aki csak játszott a párjával?? milyen érzés az, amikor csak játszol a másikkal, férfiak esetében, csak meg akarod dönteni a csajt??Eddig velem 2 csaj is csak "játszott"

(elvileg szerettek, legalábbis ezt mondták , de én már nem tudom, hogy mit higyjek).


Szóval azt szeretném kérdezni, hogy milyen érzés?? Mindenki őszintén válaszoljon, én nem fogok lepontozni senkit... csupán kíváncsi vagyok.


17/F(kort/nemet is)


2010. máj. 19. 20:23
 1/9 anonim ***** válasza:

milyen érzés? isteni. látni ahogy szenved, ahogy kíván, te meg csak játszol, és ügyesen taktikázol, ő pedig odavan érted.. és érzed a veszélyt, hogy megunja azt, hogy ennyit 'húzod'..

egy pasi megérdemelte, játszottam vele. de egy ideig mindketten élveztük!

és nem bántanám azt a 8 férfit, aki ugyanezt tette velem.

2010. máj. 19. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Nem csináltam még ilyet, de velem sem tudnák +csinálni, mert egyrészt nagyon bizalmatlan vagyok így is úgy is, és jók a női megérzéseim:)


26.L

2010. máj. 19. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
0%
Én is csak játszottam a volt pasimmal... Magabiztosnak éreztem magam, jó volt látni, hogy kíván, akar engem, és nem kaphat meg... Bár azt mondják, az az igazi nő, aki össze tudja törni egy férfi szívét.
2010. máj. 19. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Velem sajnos csinálták ezt. Pedig résen voltam isten bizony. Minden apró részletre odafigyeltem, és minden arra utalt, hogy nincs mitől félnem. Mégis a végén akkorát koppantam, hogy csak na. Remélem azok, akik igy képesek játszani mások érzelmeivel, egyszer magukba szállnak és rájönnek, hogy mekkora aljas, gerinctelen férgek voltak... És azt is, hogy nagyon fog fájni nekik.
2010. máj. 19. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Az utolsónak igazat adok ! Aki ilyenre képes az egy lelketlen dög..már bocs, de azoknak csak azt kívánom, hogy ezt mind velük tegyék meg, és egyedül maradjanak család barátok nélkül életük végéig, jó pár rossz emlékkel, amikor velük játszottak...És ezeket a nőket egyszerű kur.vának tartom, az ilyen férfiaknak meg azt kívánom, egy vibrátorral a seggében haljanak meg ! >.> -.-"
2010. máj. 21. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
14:50-es vok >.> L/14
2010. máj. 21. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Volt pár éve egy veled egy idős pasim.Aki szerintem mai napig azt hiszi hogy csak játszottam vele.Pedig imádtam!

19/L

2010. máj. 22. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:

hát én kettőt szivattam eddig, de mindkettő eredménye egy hosszabb kapcsolat lett. : )

az egyik pl. olyanvolt, hoogy állítólag fogadott vkivel, hogy összejön velem és én vissza hallottam ezt, ezért gondoltam kicsit játszom vele. a végén megszerettük egymást és megbeszéltük ezt a dolgot. 2,5 hónapon keresztül fűzött + 9 hónapot jártunk! : )

2010. máj. 22. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Szerintem ez egy undorító dolog..Meg ha valaki fogadásból jön össze a párjával..Gusztustalan,hányni tudnék az ilyen emberektől...Csak az a vicces,hogy akkor érzik át legjobban az ilyen helyzetet,ha utána vele is játszanak,jól megszívatják..Érdekes..De akkor a másik fél a rossz...Furcsa emberek vannak:/ Amúgy én is bizalmatlan vagyok a fiúkkal,és nekem is elég jók a megérzéseim..Nem 1x kerültem el így "szívatós","csak megdugni akarlak" kapcsolatokat.....
2010. máj. 23. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!