Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Mihez tettétek függővé, hogy...

Mihez tettétek függővé, hogy elveszítsétek a szüzességeteket? (20/L) Mit kell olyankor érezni, ha készen áll rá az ember? Köszi az értelmes válaszokat. Előre is.

Figyelt kérdés
Egyébként 5 hónapja vagyunk együtt a párommal és minden rendben. :)
2010. febr. 21. 10:32
 1/7 anonim ***** válasza:

Én azt vártam el magamtól, hogy betöltsem a 18-at, de mivel megtaláltam az akkori álompasimat, így már csak annyi volt, hogy nem kell elsietni a dolgokat, akkor veszítsem el, ha már elvesztem a fejem...egy kicsit másképp alakult, de nem bántam meg, lényeg az, hogy várasd meg a pasit. szerintem.

19/L

2010. febr. 21. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
24%
ha szereted a parod es ugy erzed hogy megerdemli h neki ad magad...es ha o is szeret teged ako ted meg...szerintem mar ideje volna 20 evesen :-s 17/f
2010. febr. 21. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
100%
utolsó! nem életkor-függő a dolog.ha hallgattál volna,bölcs maradtál volna..
2010. febr. 21. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Szerintem sem korfüggő!!!


Várom a további válaszokat! Az eddigieket köszi! :)

2010. febr. 21. 11:17
 5/7 anonim válasza:
Sztem azt kell érezned hogy szerelmes vagy a párodba, és vágysz arra hogy lefeküdj vele. Kívánod őt, azt hogy ott simogasson hogy te is simogasd a péniszét, esetleg arra hogy a szádba vedd(bár én erre elsőnek nem vágytam. Ja és azt akarod hogy végigcsókolja a tested:)
2010. febr. 21. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Szia!

Én legfőképp a 100%-os bizalomhoz kötöttem a dolgot, tehát, h semmit ne féljek neki elmondani, hogy mindent meg tudjak vele beszélni. Meg nekem elég sok idő kellett ahhoz, hogy meztelenül is jól érezzem magam előtte (szégyenlős voltam). Ne meg persze, nem akartam 16 évesen pár hónap járás után elveszíteni a szüzességem, ezért is vártunk 1,5 évet rá, ami már lehet sok idő volt, de mi egyáltalán nem bántuk meg:) Illetve az is fontos volt számomra, hogy tudjam, hogy nem fogom megbánni. És ez így is lett:) Imádom a barátomat és az első alkalom leírhatatlan érzés volt.

18L

2010. febr. 21. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. :)
2010. febr. 23. 14:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!