Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Olyan rosszul érzem magam...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Olyan rosszul érzem magam emiadt, engem mért nem néznek?

Figyelt kérdés

olyan rosszul árzem magam..még sose volt barátom,már minden barátomnak van/volt barátja,ők meg folyton mesélik nekem a szerelmi bánataikat,storijaikat,de ezek engem mindíg csak arra ébresztenek h nekem nics barátom és ezt csak azzal tudnám bizonyítani h ronda vagyok..de ahogy mondom másnak h milyen szép,mindíg leüvöltik a fejem h nem mondjak ilyet, meg h én szebb vagyok náluk..de könyörgöm akkor mégis mért nincs barátom nekik meg mért van? :'(..lógok folyton a barátnőimmel aztán...mindegyik barátja sorban sorban jönn aztán,tt csókolgatják egymást ölegetik egymást én meg folyton olyan érzésem van h most fogok bőbni..én ezt mért nem élhetem át??:'( szóval nem a külsőmmel van baj mert ahogy írtam azt mondják szép vagyok,a duháim mindíg a divatnak megfelelőek..:(

14/L


2010. okt. 10. 10:55
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:
várom a többi választ
2010. okt. 10. 11:22
 12/17 anonim ***** válasza:

Nincs veled semmi gond, sőt bár csak minden lány ilyen lenne mint te. Megértem, hogy kezded magad magányosnak érezni, de hidd el fiúba is rengetegen vannak így. Ha gondolod írj privátot, megismernélek :)


16/f

2010. okt. 10. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:
(bocsi a helyesírási hibák miadt:árzem-érzem,bőbni-bőgni,duháim-ruháim)
2010. nov. 3. 10:45
 14/17 anonim válasza:
100%
miadt-miatt
2010. nov. 3. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

Nem tudsz rájuk nézni, meg elhúzol.


Ezt a fiúk elutasításnak veszik... ezen próbálj változtatni! Ahogy mások is mondták próbálj kezdeményezni, beszélgetni. Mondjuk ejtsd le a tollad vagy egy füzetet, mikor elmész mellette és várd meg felveszi e :) Máris bemutatkozhatsz és elkezdhetsz beszélgetni.

2010. nov. 3. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
100%
Kedves kérdező! Mit akarsz még csak 14 éves vagy! Nem ráérsz? és ilyenkor az emberek még nem tudnak megfontoltan viselkedni, szerintem megérné várnod pár évet, amikor egy komolyabb kapcsolat is kialakulhatna, mert ha most összejössz valakivel, annak nem sok jövője van, mármint hosszútávú. És ne is nyavalyogj, meg ha ilyen görcsösen akarsz pasit,hát persze hogy nincs, ők azt érzik rólad... szóval lazíts, és ahogy akarod, vagy szerzel most egy pasit, jársz vele pár hónapot, aztán meg szakítotok.. vagy vársz egy picit még, és az már a szerelem lesz és nem csak egy fellángolás. Bocsi ha megbántottalak, bocsi, nem volt szándékos. Elnézést.
2010. nov. 3. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:
attól még h 14 vagyok és nem lesz tartós,atól még vágyhatok szerelemre..csak az idegesít h a barátnőimnek van,nekem nincs..meg h folyton panaszkodnak h óket folytom megnézik és fütyülnek nekik..én egy ilyenért ölni tudnék,azért is h növeljék a magabiztosságomat..mert magabiztosság szempontjából egy 0 vagyok!
2010. nov. 3. 17:32
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!