Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Olyan rosszul érzem magam...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Olyan rosszul érzem magam emiadt, engem mért nem néznek?

Figyelt kérdés

olyan rosszul árzem magam..még sose volt barátom,már minden barátomnak van/volt barátja,ők meg folyton mesélik nekem a szerelmi bánataikat,storijaikat,de ezek engem mindíg csak arra ébresztenek h nekem nics barátom és ezt csak azzal tudnám bizonyítani h ronda vagyok..de ahogy mondom másnak h milyen szép,mindíg leüvöltik a fejem h nem mondjak ilyet, meg h én szebb vagyok náluk..de könyörgöm akkor mégis mért nincs barátom nekik meg mért van? :'(..lógok folyton a barátnőimmel aztán...mindegyik barátja sorban sorban jönn aztán,tt csókolgatják egymást ölegetik egymást én meg folyton olyan érzésem van h most fogok bőbni..én ezt mért nem élhetem át??:'( szóval nem a külsőmmel van baj mert ahogy írtam azt mondják szép vagyok,a duháim mindíg a divatnak megfelelőek..:(

14/L


2010. okt. 10. 10:55
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Ismerkedj!Csak úgy nem fog ott teremni neked egy barát:) Vegyél részt sulis programokon,járj el szórakozni stbstb.Van már kiszemelted?
2010. okt. 10. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:

Pár helyesírási hibától eltekintve...


A kérdése egész jó, de szerintem nem csak azon múlik, hogy megszerzel egy pasit, hogy mennyire vagy szép. :/


15/f

2010. okt. 10. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
Amúgymeg van még időd...nekem 16 évesen lett első barátom, én is vágytam már rá előtte, de elérkezett az én időm is:)
2010. okt. 10. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
..esetleg lehet az "gond"..h amikor a többiek cigiznek,pipáznak..én nem szálok be csak ott vagyok velük..?,a másik gond nagyon szégyellős és visszafogott vagyok,na és félős..:(..de nem tehetek rólam (anyumtól örököltem :S)
2010. okt. 10. 11:07
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
Semmiképp se cigizz ezért...ez hülyeség.Amúgy én is ugyanilyan vagyok mint te,félős,visszafogott de ez nem akadályozhat meg, van aki az ilyen lányokat szereti. első
2010. okt. 10. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%

Baromira nem a szépségtől függ... esetleg az éretlen kisgyerekeknél, de az meg nem kapcsolat, az csak játszadozás, és nincs sok értelme. Imádom, amikor a szépséggel példálóztok ilyen esetekben, ahelyett, hogy magatokba néznétek, és rájönnétek BELÜL, a személyiségetekben mi a gond, mi az, ami miatt nem találod meg a hozzád illő embert, vagy épp te nem illesz senkihez.


Elhiszem én, hogy rossz neked, átéltem, de igazi boldogságot csak az értékes dolgok tudnak nyújtani, a 14 évesek közti kapcsolatocskák meg nem azok. Csak nagyon ritka, szerencsés esetekben olyan mélyek, és tartósak, hogy értékük legyen. Majd később eljön az ideje, és nem a szépségen fog múlni.

2010. okt. 10. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%

Én is ilyen gondolatokkal küzdtem, mint te, vagy legalábbis hasonlókkal, mert én beláttam, hogy igazából szép se vagyok (bár egy szemöldökszedés mindjárt sokat segített volna), legalábbis ezt gondoltam. Az én bajom az volt, hogy nem volt mellem úgy egyáltalán, ami 14 évesen már azért elég necces, főleg a mai tejcsárda 14 éveseket elnézve... Aztán sok várakozás és vágyakozás után 16 évesen volt először barátom, de őt nem szerettem, így 2 hét után szakítottam vele, tehát első tanácsom: ne omolj olyan karjaiba, ha jön egy lehetőség, aki iránt semmit sem érzel, csak azért, hogy neked is legyen barátod, mert annak semmi értelme nem lesz az első izgalmakat leszámítva. Ezután nekem fél év múlva jött a Nagy Szerelem, ami már 3 éve tart, és sosem bántam meg, hogy ennyit kellett rá várni :)

Egyébként meg használd ki a leehetőséget, hogy tudsz magaddal foglalkozni: szánj időt a hobbijaidra, járj el táncolni/sportolni (jó ismerkedési lehetőség egyben), legyél sokat a barátaiddal!

Remélem, hamar ráérzel az egyedüllét előnyeire is, és könnyebb szívvel fogsz várakozni :)

2010. okt. 10. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%

Általános iskola nyolcadik osztály?

Ha igen, ne is várj egyebet, ennyi idősen a fiúk nem elég bátrak ahhoz, hogy odamenjenek egy lányhoz, persze akadnak kivételek. Egyelőre csak beszélgess a fiúkkal, ismerd meg őket, mert amíg nem tudnak rólad semmit, nem fognak kezdeményezni.


Beszélgess, ismerkedj, a többi meg úgyis jön magától :)

2010. okt. 10. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%
Igazad van, de a 14 évesek is vágyhatnak kapcsolatra, persze ezek nem olyan komolyak,dehát legalább tapasztalat a komoly előtt,nincs ezzel semmi baj.Ebben a korosztályban viszont először a külsőt veszik figyelembe ezek a srácok sajnos...
2010. okt. 10. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
rengeteg barátnőm van legalább 50,de egyszerüen a fiúkhoz nem tudok hozzászólni (kivéve az osztálytársaimmal),ahogy egy fiú aki bejön nekem rámnéz,úgyérzem muszáj elhúznom a fejem,nem tudom a szemükbe nézni...:S
2010. okt. 10. 11:13
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!