Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Megcsalt a palim, én meg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megcsalt a palim, én meg tönkre mentem. Mások kik így érzik, mit csinálnak?

Figyelt kérdés
2010. okt. 9. 00:58
 1/6 anonim ***** válasza:

Ne szomorkodj:( Szeretnéd, hogy átöleljünk gyengéden???

Ötletnek: Netezz sokat! Itt sokszor jó a hangulat:)

A lényeg, hogy a pasival ne foglalkozz és próbáld kiverni a fejedből! Legyél sokat a barátaiddal és majd találsz normális pasit, aki igazán szeret!

2010. okt. 9. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
En hasonlo cipoben jarok, es itt neha tenyleg nagyon jo a hangulat :). Szoval legyel itt, gy.k.-n, irj nekem privit, nezz valami jo filmet, legyel a baratokkal, menj el buliba. vegyel uj ruhat, legyel csinos... figyi, en mindig azt mondom magamnak, hogy ha ilyen fajdalmat tudott okozni, akkor nem is nekem valo... tobbet ersz! hidd el.
2010. okt. 9. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Állj bosszút!
2010. okt. 9. 02:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Halgass Mörája Kerrit
2010. okt. 9. 03:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Ne hallgass Möraja Kerrit, hanem szard le a bunkó parasztját, ha nem értékelt Téged, akkor meg sem érdemel, mondom! Találsz jobbat, hidd el! Buta buta butaaaaaa hapsi, vigye csak akinek kell!!!!!

Masodik voltam :)

2010. okt. 9. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Nagyon aranyosak,vagytok:)))) köszönöm szépen:)))
2010. okt. 10. 12:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!