Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hamarosan diplomázó lányként,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hamarosan diplomázó lányként, melyiket választanád, és miért?

Figyelt kérdés

A kérdés elméleti.


Ez meg egy névtelen fórum, nem kell hazudni, sem "jóemberkedni".


Előre is köszönöm a normális válaszokat!


Szóval, 1 év és diplomázol. Majd elindulsz az életbe, de nincs dúsgazdag, befolyásos családod, vagy mint a Gyakoris hazudozóknak, havi 400-at fizető diákmelód IT-s ként. Így viszont nehéz lesz elindulnod, mert sem tőkéd, sem kapcsolati hálód nincs. Te is csak egy 20. senki, diplomás lány leszel.


Viszont a férfiak terén szerencsés vagy, és választhatsz 3 közül is. Melyik mellett döntesz? és miért ő a befutó?


A.: Évfolyamtársad. A szó jó értelmében véve "átlagos". Nem gazdagok, de nem is csórók. Nem férfi modell, de nem is csúnya. Nem egy észlény, de nem is buta. Viszont hűséges, és imád téged.


B.: 10 évvel idősebb, sármos, elvált pasi. Pénzzel és kapcsolatokkal, amik révén el tud indítani a szakmádban.


C.: Pénzes apuci fia. Veled egykorú. Az apja egyik cégénél van kamu állásban. Van egy gyereke, akit nem ő nevel. Az a típus, aki jól el tudja adni magát mindenkinek.


2023. ápr. 17. 21:59
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:
Én nem szeretem ha külön kis csoportokba osztjuk a társadalmat.Mindenkinek más a fontos,az már régen rossz,ha csak 1 bizonyos dolog miatt vagy vele együtt pl:tőke,pénz,pozíció.Egyébként a B-t választanám,de nem a pénz és egyéb dolgok miatt.Ezek szerint szereti a férfi azt amivel én szeretnék foglalkozni és ez egy közös pont.
2023. ápr. 18. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!