Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hamarosan diplomázó lányként,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hamarosan diplomázó lányként, melyiket választanád, és miért?

Figyelt kérdés

A kérdés elméleti.


Ez meg egy névtelen fórum, nem kell hazudni, sem "jóemberkedni".


Előre is köszönöm a normális válaszokat!


Szóval, 1 év és diplomázol. Majd elindulsz az életbe, de nincs dúsgazdag, befolyásos családod, vagy mint a Gyakoris hazudozóknak, havi 400-at fizető diákmelód IT-s ként. Így viszont nehéz lesz elindulnod, mert sem tőkéd, sem kapcsolati hálód nincs. Te is csak egy 20. senki, diplomás lány leszel.


Viszont a férfiak terén szerencsés vagy, és választhatsz 3 közül is. Melyik mellett döntesz? és miért ő a befutó?


A.: Évfolyamtársad. A szó jó értelmében véve "átlagos". Nem gazdagok, de nem is csórók. Nem férfi modell, de nem is csúnya. Nem egy észlény, de nem is buta. Viszont hűséges, és imád téged.


B.: 10 évvel idősebb, sármos, elvált pasi. Pénzzel és kapcsolatokkal, amik révén el tud indítani a szakmádban.


C.: Pénzes apuci fia. Veled egykorú. Az apja egyik cégénél van kamu állásban. Van egy gyereke, akit nem ő nevel. Az a típus, aki jól el tudja adni magát mindenkinek.


2023. ápr. 17. 21:59
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
81%

Azt, akibe szerelmes vagyok. Előttem az élet, én se tartok sehol, semmi akadálya, hogy érzelmek alapján döntsek, még bárkivel bármit felépíthetünk. Számomra sokkal nagyobb dilemma lenne, hogy ha már van egy egzisztenciám és életről való határozott elképzelésem mondjuk 30 évesen, akkor mennyire merjek kompromisszumokat kötni.


Viszont ami miatt nem választanám a B, C opciót, mert valószínűleg nem jönnének be a delikvensek:

B: "10 évvel idősebb", "elvált", "el tud indítani a szakmában" (persze ha nem ragaszkodik hozzá, hogy ki is használjam, nem gond)

C: "apuci fia", "kamu állásban" (persze, ha keres olyat, aminek értelme is van nem gond, de ha szellemileg kielégíti egy kamu állás az apja cégében, akkor nem egymást keressük), "van egy gyereke"


(Azért az A-nál is rezeg a léc a "nem észlény, nem is buta" leírás miatt. Elég, ha valaki objektívan átlagosan okos, de nekem fontos, hogy én egyértelműen annak lássam. Ehhez elég, ha azokban a témákban okos, amik nekem imponálnak, nem zavar (észre se venném), ha mondjuk a festészetben el van veszve.

2023. ápr. 17. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
100%
Én ugyanazt írom itt is, mint az eredeti, fordított nemes verzióban - én a kérdező helyében azért választanám a C-t, mert a megfogalmazásból egyértelmű, hogy az a pasi hozza lázba, ahhoz vonzódik. Nekem, ha külsőre vonz, az A is teljesen jó lenne, de azért, akit szeretek és tisztelek, arról nem beszélek így.
2023. ápr. 17. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
93%

Lassan 3 éve diplomáztam mesteren, de attól még válaszolok:


Hát, nem tudom. Én mondjuk azt csináltam, hogy egyetem alatt építettem magamnak tőkét azzal, hogy dolgoztam, ösztöndíjakat szereztem, Erasmus ösztöndíjakból is félre tudtam tenni, spóroltam, kitanultam egy piacképes szakmát, amire mindig szokott igény lenni, elkezdtem kapcsolati hálót építeni, felesben dolgozom magánban és egy cégnek, mellette kapok posztgraduális ösztöndíjat, és simán megkeresek annyit, mint a "gyakoris hazudozók".


Egyénként én lettem volna a legjobban meglepve, ha 3 pasi közül is választhatok, mert a szakmámban túlnyomórészt nők vannak, a szakomon kb. 10 lányra jutott egy srác (akiknek jó része meleg volt), a munkahelyemen pedig a főnökömet leszámítva egy férfi kollégám van a kb. 20-25-ből, akiket ismerek (távmunka, nem látom őket gyakran). :D

2023. ápr. 18. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:

B.

De nem választanám,szimplán kihasználnám,hogy segítsen téged elindítani az életben.

Akár csak baráti kapcsolatot is kialakítani vele.

Társként meg majd azt,akivel összeillesz.

2023. ápr. 18. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
100%
Azzal jönnék össze akivel kölcsönösen szerelmesek vagyunk.
2023. ápr. 18. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:

Mivel mindenki más személyiséggel van megáldva, ez a kédés, és az érkező válaszok nem sokat mondóak.

Leg reálisabb a #15 válasza.

2023. ápr. 18. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
Ezeknek a fogyatékos, életszerűtlen kérdéseknek mi értelme van?
2023. ápr. 18. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
100%
Ekkora koromban nőként még tök szabad voltam nagyon szegényen is. Ha nagy gáz volt, a szüleimnél ettem, több helyen dolgoztam lelkesedésből. A későbbi férjem pont ugyanilyen helyzetben volt, mint én. Eszembe sem jutott, hogy bármit előre tervezzek. Ahogy olyan szakot választottam, amit szerettem volna csinálni és nem néztem, hogy fogok belőle megélni, pont így voltam a fiúkkal is. A kapcsolati hálóm, barátaim viszont most is azok, akiket az egyetemen ismertem meg.
2023. ápr. 18. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:

"Így viszont nehéz lesz elindulnod, mert sem tőkéd, sem kapcsolati hálód nincs. Te is csak egy 20. senki, diplomás lány leszel."

Nem voltam frissdiplomásként sem a 20. senki... Én tanultam az egyetemen, ráadásul azt tanultam, amit szeretek és úgy álltam hozzá a frissdiplomásként is, hogy igyekszem a legjobb lenni a "szakmában", de nevezzük inkább hivatásnak.

Meg elég egyszerű életed lehet, hogyha azt gondolod, hogy ez a két véglet van: a gazdag család gyereke, akinek van tőkéje és a csóró család gyerek, akinek nincs és nulláról kell mindent csinálnia Az én családom se nem dúsgazdag, se nem csóró, ellenben sosem kellett nélkülöznöm és nem nulláról indultam.


A kérdésre válaszolva, egy D-verziót választanék, akivel egy hullámhosszon vagyunk, hasonló az értékrendük, az érdeklődésünk és akiben megvan az a plusz, ami egyáltalán érdeklődést kivált belőlem.


Az A nem egy észlény - magyarán buta. Itt bukott meg a dolog

A B elvált, ezért nálam kizóró ok. "Pénzzel és kapcsolatokkal, amik révén el tud indítani a szakmádban." - nekem speciel olyan "szakmám" van, ahol nem ezek révén fog valaki elindulni, szóval kenheti a hajára a pénzét meg a kapcsolatait is, mert jó eséllyel nem egy körben mozgunk.

A C-nek gyereke van, ami szintén nálam kizáró ok, ráadásul leírás alapján ez az "ügyeskedő", de valójában semmittevő figura, akiket nagyívben kerülök.

2023. ápr. 18. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:

Én most fogok diplomázni alapszakon, lány vagyok.


Egyiket sem választanám. Ha a családom nem tudna befogadni addig, amíg találok valamit és nem lenne munkám (a 3 éves alapszak 2 évét végigdolgoztam a szakmában), akkor mennék mesterre (legalább lenne kolim) és az is lehet, hogy nem járnék be, hanem dolgoznék.


Szerelem nélkül nem megyek bele kapcsolatba.


(Nekem van párom, velem egy szinten áll karrierügyileg. Illetve van 300-at fizető IT-s gyakornoki pozícióm.)


Keress gyakornoki vagy teljes állást még most (mi tart vissza?) És ha végzel, akkor ha gazdag nem is leszel, de lesz pénzed albiba költözni.

2023. ápr. 18. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!