Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Diszkóban mit kell tennem,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Diszkóban mit kell tennem, hogy összenyaljak egy pasival?

Figyelt kérdés

Nem nagyon járok diszkóba, de hamarosan egy gyakori vendég leszek, mivel mostanság sokat hivnak diszkóban. Csak én szeretnék kitünni egy kicsit és megmutatni, hogy tényleg jófej vagyok (na jó, tudom,hogy ez nem nyalásból áll),de azért kiszeretném egy kicsit élni magam: táncolni ismeretlen pasikkal, smárolni velük, s persze a táncparketten, ha lehetséges vagy az pultnál, de olyan helyen, hogy mások is lássák :-D, WC-be pedig félek menni,mert hallottam elég sztorit


Szóval mit szóltok ? 16/L vagyok különben


2010. okt. 8. 20:18
 1/10 anonim ***** válasza:

ha jól nézel ki akk semmi akadálya a dolognak....mivL diszkókban csak a külsőségek számítanak...kinézel vkit odamész táncolni azt csáá

am grat hozzá h így akarod felhívni magadra a figyelmet(N) ilyenekből lesznek a partyqrvák...de te tudod...egy idő után senkise fog leállni veled;) 17/L

2010. okt. 8. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Szerintem igyál meg 1-4deci vodkát töményen(attól függ mennyire bírod). Mikor elérsz arra a szintre, h még nem hánysz/nem csuklasz össze, na akkor már ne igyál többet(nehéz megtalálni ezt a pontot, de idővel majd belejössz), csak kezdj el szédelegni. Innen aki kapható a dologra (98,41% /fiú/, 52,69%/lány/) veszi majd a lapot, és az álltalad leírtakat kérés nélkül megcsinálja. Az h a budiba nem akarsz semmit, az a kutyát nem fogja érdekelni. Ja és egyre vigyázz, akármennyire nagy a kísértés, soha ne ülj le, m akkor nem teljesülnek a vágyaid.
2010. okt. 8. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Áhh, ne légy már olyan mamás


Nem arra gondoltam, hogy mindenkivel összenyalok, csak 2-3al. Héé, de ki mondta, hogy összejön ?


És bár igaz, hogy nem vagyok valami jártas ebben, de a buli az buli, nem ? Ott nincsenek szabályok s ha tetszik a pasi akkor miért ne ?

2010. okt. 8. 20:30
 4/10 A kérdező kommentje:
20:29- Hogyhogy ne üljek le ? Ezt közvetlenül úgy értsem, hogy leülni székre vagy hogy ? Tehát ne álljak meg a táncolásból ?
2010. okt. 8. 20:31
 5/10 anonim ***** válasza:
Jah kb így igen. Ha leülsz azt hiszik, h már mindent megtettél amiért odamentél, ill. annyira kész vagy, h veled már úgyse mennek semmire (32% azért még így is próbálkozik)
2010. okt. 8. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Mamám xDlol

sokat bulizok ...és énis szokam keverni emberekkel...de nem úgy indulok el h eltervezem...mert az úgy szar..sokkal jobb hogy ha ott a pill hozza;)...am jah azt kifelejtettem h bizony idd le magad...jobban oldócc !

2010. okt. 8. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
menj oda egy sráchoz és kapd le, ennyi
2010. okt. 8. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Zsír! Tedd ki a csöcsöd meg a segged, és táncolj a csávók alá, tuti siker, nem kell több. Sőt még piára is hívasd meg magad, akkor még olcsó is lesz. Igaz így valóban egy büdös nagy partyqurva leszel, de szerintem ilyenekre is szükség van, szóval hajrá! A herpesszel viszont vigyázz!
2010. okt. 8. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
Szerintem semmit nem kell csinálnod, ha valakinek tetszel úgyis oda megy.Persze táncolj, meg riszálj meg mosolyogj meg minden ilyet.De az, hogy te ezt most el akarod tervezni az gáz. Sose jutott eszembe h ez azért jó mert felhivom magamra a figyelmet, ez hülyeség.
2010. okt. 9. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

[link]


Csak neked. Leitatják, megdugják. Úgy a 24-25.-ik perctől kezd nézni csak.

Am második+harmadik voltam :P

2010. okt. 9. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!