Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, egy diszkóban, ha egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, egy diszkóban, ha egy pasi odamegy hozzátok, és tetszik is, hogyan "hódítjátok meg"?

Figyelt kérdés
Miről beszélgettem és mivel csavarjátok az ujjaitok köré? azért h ne egy éjszakás legyen
2011. jún. 21. 22:00
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Nem diszkóban szoktam ismerkedni úgy, hogy komoly kapcsolatra hajtok...
2011. jún. 21. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

kinek mi a jó, én személyszerint diszkóban is ismerkedek meg máshol is, nem zárom ki azt a pasit akivel diszkóban ismerkedek meg

és ha te nem ott ismerkedsz,akk nem a te válaszodra van szükségem:)

2011. jún. 21. 22:11
 3/11 Dexy ***** válasza:
Beszélgess vele sokat :) Megtudtok egymásról ezt azt, azt is hogy szeretne-e többet a másik és h mit :) Én is ismerkedtem discoba és semmi gond nem volt. Mindketten buliztunk ittunk és lett belőle egy jó kapcs :)
2011. jún. 21. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
mármint nem akarok suliról beszélni meg unalmas sablon dolgokról, de vhogy semmi jut eszembe, olyasmikről szeretnék vele beszélni h felkeltsem az érdeklődését és h esetleg ne csak egyéjszakást lásson bennem
2011. jún. 22. 13:46
 5/11 anonim ***** válasza:
A pasinak kell hódítania. Én csak bíztatni szoktam, kedvesen, bátorítóan mosolygok rá, néha kicsit kacérkodom vele és ennyi.
2011. jún. 23. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Mer miről tudnál 15 évesen beszélgetni ha nem a suliról? lol
2011. jún. 23. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
miből gondolod h 15 vagyok?:DD
2011. jún. 23. 14:16
 8/11 anonim ***** válasza:
Nem tudom. tipp. 14-17 között vagy. 17 évesen esetleg lehet már elképzelésed az életről hogy komoly emelkedett beszélgetést folytass.
2011. jún. 23. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Egyszerűen! Nem fekszem le vele, beszélgetünk, táncolunk. aztán ha akar randizni akkor úgy is hív, nem?
2011. jún. 23. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
18:))) csak egy pár év kimaradt egy balesetem miatt,most kezdek el kb. éldegélni
2011. jún. 23. 18:37
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!