Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » SÜRGŐS! Mit csináljak?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

SÜRGŐS! Mit csináljak?

Figyelt kérdés
Szóval van egy srác, az oszt társam, és hát nekem a napokban egyre jobban bejön!Most szakított a barátnőjével akivel 1 éve voltak együtt, de még mindíg sokat beszélgetnek! A fiú néha-néha rámpillant órán,én is rá (észre is szokta venni), hozzám is szokott szólni és mosolyog! Szombaton lesz egy buli ahol ő is ott lesz, és ráhajtok majd ... L 18
2010. okt. 7. 14:32
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
az utolsók annyira értelmes válaszokat adnak...valószínüleg az IQ-jukhoz kell mérni..:)
2010. okt. 7. 15:13
 12/15 anonim ***** válasza:
Tudod anyám, hülye kérdésre hülye válasz...
2010. okt. 7. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:
hát látod, nem én írtam le, anyád ahogy te mondtad " hülye" ? stílusod kb = egy ostoba tahó emberével...:/ szarügy, sajnáállak !
2010. okt. 7. 15:51
 14/15 zakkant ***** válasza:
nem tuti hogy járni fog a bnőjével,mert ha megunta akkor tuti hogy nem kell neki még 1x!max 2hónap után jut eszébe ujra!ha ráhajtazs lehet lekoptat,de nem fog elfeledni és ha már megunta agát 1edül akkor majd hozzád fordul!
2010. okt. 7. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 zakkant ***** válasza:
vagy az exhez!ha csak nem lép be 1 harmadik:)!tapasztalat!
2010. okt. 7. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!