Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » SÜRGŐS! Mit csináljak?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

SÜRGŐS! Mit csináljak?

Figyelt kérdés
Szóval van egy srác, az oszt társam, és hát nekem a napokban egyre jobban bejön!Most szakított a barátnőjével akivel 1 éve voltak együtt, de még mindíg sokat beszélgetnek! A fiú néha-néha rámpillant órán,én is rá (észre is szokta venni), hozzám is szokott szólni és mosolyog! Szombaton lesz egy buli ahol ő is ott lesz, és ráhajtok majd ... L 18
2010. okt. 7. 14:32
1 2
 1/15 A kérdező kommentje:

a Kérdésem az lenne hozzátok, hogy bejövök e neki, és hogyan közelítsem meg , miről beszélgessek vele?

hívjam meg vmi piára h leitassam és utána keverhetünk?:D

2010. okt. 7. 14:33
 2/15 anonim ***** válasza:

szerintem ezért óvatosan azzal a "ráhajtok"-al. most szakított, elég hosszú kapcsolat volt és még friss lehet neki ez az egész. Lehet,hogy még nem akar új kapcsolatot. Lehet,hogy tetszel neki,de most senkivel sem akar összejönni.


Persze óvatosan próbálkozhatsz nála,de ne nyomulj rá túlságosan. Beszélgetés meg ilyesmi belefér,de ne hajts rá - a fiúk amugy se szeretik,ha egy csaj nagyon nyomul,szakítás után pláne nem jó ötlet. Finoman mutass érdeklődést,aztán hagyd hogy ő lépjen,ha szeretne.


22/L

2010. okt. 7. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Szerintem várd meg, hogy ő kezdeményezzen. Ha rémhajt egy nő, az nekem jel, hogy nem kell megerőltetnem magam. Hagyom, hadd dolgozzon a csaj meg értem. Szóval ha azt akarod, hogy legyen valami, akkor várd meg, amíg ő lép. De értelme nincs sok, valószínűleg még összejönnek újra a régi barátnőjével.. Addig meg veled is van, vele is.. Idő kell egy szakításhoz.
2010. okt. 7. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:

Kerdes, hogy mit akarsz?

Ha egyejszakast, akkor pia. Ha esetleg komolyabb, akkor NE! Csak siman beszelgess vele, kerdezz ra, hol van a baratnoje, stb. Vagy alakul, vagy nem. Eroltetni nem lehet!

2010. okt. 7. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Inkább normális körülmények közt akarj vele összejönni, ne úgy, mint egy ócska k*rva, hogy egyből rámászol és nyalod falod, meg leitatod. :) Beszélgess vele, legyél a közelében többet, azt mi nem tudjuk, hogy mit gondol a pasi rólad. Majd ő elmondja, hogyha bejössz neki, meg valószínűleg észre is fogod venni, hogyha akar valamit, persze azért te is éreztesd vele , hogy többet szeretnél, hogy vegye a lapot, de ezt lehet kulturáltabban is is. :D
2010. okt. 7. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
hát... ha még mindig szokott beszélgetni a volt barátnőjével, akkor ne te nyomulj rá!!!!várd meg, amig ő megy oda hozzád! ne támadd le! ne hajts rá, meg nagyot koppanhatsz. inkább várj!megéri ;)
2010. okt. 7. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
utolsó: ez nagyon nagy volt!(Y)XDXDXD
2010. okt. 7. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Én nyomulhatok rád?
2010. okt. 7. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

Bogi832 válasza:


utolsó: ez nagyon nagy volt!(Y)XDXDXD

-------

Ki is moderálták... :) Biztosan a kisajkas rész miatt. Pedig egy ilyen helyzetben ez nagyon fontos...

2010. okt. 7. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
?
2010. okt. 7. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!