Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van olyan, hogy egy 45 év...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van olyan, hogy egy 45 év feletti férfi hazudik arról, hogy van párkapcsolata, de valójában nincs?

Figyelt kérdés
Azt is mondta, hogy több mint 15 barátnője volt már. Nem túl helyes.

2023. márc. 18. 10:33
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Vannak ilyenek. Volt ilyen ismerősöm, bár neki volt barátnője, de mindig próbált valami hatalmas dolgot bekamuzni, hogy ne tűnjön unalmasnak.
2023. márc. 18. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Van.
2023. márc. 18. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
47%
Én mindig azt mondom, hogy kapcsolatban vagyok mikor valaki nálam akar aludni.
2023. márc. 18. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Persze, nekem feleséget hazudott, meg 3 gyereket. A feleségről kiderült, hogy már rég volt feleség. A gyerekek pontos száma meg azóta is bizonytalan.🤷🏼‍♀️

Nyugi, amikor azt hiszed, ennél nagyobb elmebeteggel már úgyse találkozhatsz, az élet megmutatja, hogy mégis 😁

2023. márc. 18. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
79%
Nem akar mindenki nyomulást. :) Nekem a társaság hiányzik, de a kapcsolat nem. Mindenhol ezt látom, sokan válás után már nem mennek bele komoly dolgokba.
2023. márc. 18. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
92%

Ismerek ilyet személyesen, bár ő csak 40 éves. Nagyon régóta egyedül él, de a kollégáinak azt hazudta, hogy barátnője van. Anyukája kötött neki sapkát, azt hazudta, hogy a barátnője csinálta. Vett házi pogàcsát, azt is úgy vitte be a munkahelyére, hogy szülinapjára a barátnője sütötte.

Minden másban is ilyen, egy beteges hazudozó. Gondolom, azért, mert nem tud megbékélni a hétköznapi unalmas életével.

2023. márc. 18. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Van, sokan szègyellik hogy már nem kellenek a kutyának sem.
2023. márc. 18. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Senior Séf ***** válasza:
100%
40 voltam, amikor elváltam. Eredetileg az volt a tervem, hogy újra nagy dúlást végzek a szebbik nem körében, ezért, hogy ne ragadjak le túl hamar, nem közöltem senkivel, hogy már külön élünk. Sajnos (?) nagyon hamar elkapták a tökömet megint, és azóta (24 éve) a tényleges életfogytot töltöm.
2023. márc. 22. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
De sajnallak
2023. márc. 22. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!