Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért kell velem ezért veszeke...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért kell velem ezért veszekedni-e?

Figyelt kérdés

Több mint 2 hónapja vagyunk együtt a barátommal.

Ma összeveszett velem mert hogy 6szor voltam még náluk (ő vitt autóval) magam még egyszer sem.Hétfőn megyek busszal.

Viszont ő meg heti 2-3alkalommal jön.2napja volt csak busszal eddig mindvégig autóval.A busz elég ritkán jár, neki könnyebb jönni mint nekem.

Na és most ezért veszekedik velem, nem tudom ezzel annyira felidegesített.

Szüleim még kicsit visszakoznak az olyantól is hogy a lány járjon a fiúhoz, hisz a fiúnak kell udvarolni, nem szeretik azt sem ha sötétben egyedül mászkálok.DE ő ezt nem érti meg, hogyan magyarázhatnám meg neki??


2010. okt. 6. 18:09
 1/5 anonim ***** válasza:
a veszekednie egyben van...
2010. okt. 6. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Jaj bocsi tényleg
2010. okt. 6. 18:10
 3/5 anonim ***** válasza:
Hm, tartós kapcsolat lesz.... :S
2010. okt. 6. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
nem kell, de valamiért mégis ezt teszi.szerintem valami más lehet a probléma, de ezzel a kvázi ürüggyel takarózik.szóval próbáld meg kitalálni, h mi baja lehet, mert szinte biztos, h nem ez így konkrétan
2010. okt. 6. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
lány vagyok és én járok a barátomhoz mert nem tudja megoldani hogy eljöjjön...mert ez van és kész...ez sem mérvadó...ha meg az akkor gondolkodjatok már el azon hogy kelletek egymásnak vagy sem.
2010. okt. 6. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!