Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért kell mindig veszekedni...

Miért kell mindig veszekedni velem?

Figyelt kérdés
Nem én tehetek sem arról, hogy fizetni kell a vizsgáért, sem arról, hogy akkor volt a vizsga, amikor volt, és arról sem, hogy ebben az országrészben nincs olyan munka, mint ami a végzettségem. Most megyek záróvizsgázni, de ha folyton felróják a dolgokat, tanulni sem tudok.
2011. jan. 7. 10:16
 1/3 anonim ***** válasza:
Az elso kettorol valoban nem tehetsz, ami a harmadikat illeti viszont: celszeru olyan vegzettseget elkovetni, amivel el is lehet helyezkedni...
2011. jan. 7. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
az nem biztos.mert én is mikor elkeztem tanulni még élt a szakma,mire befejeztem az országban nem hallok olyat hogy "állattenyésztőt" keresnek mert a szakma teljesen megszünt.ugyhogy nem tehet rola,szerintem az a baja a szüleidnek hogy sokba kerül.és látják hogy hiába tanulsz nem tudsz majd benne elhelyezkedni.
2011. jan. 7. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Mondd meg nekik, hogy ki kéne törülni a csipát a szemükből, és körbenézni. Mert ma már nem közveszélyes munkakerülők vannak, hanem NINCS MUNKA. És hogy nagyon, NAGYON sokan vagyunk úgy, hogy megehetjük a diplomát, stb... mert tíz éve még az volt, hogy DIPLOMADIPLOMADIPLOMA, és el is jutottunk odáig, hogy minden szakma telítve, a kétkezi munkás pedig a mai napig le van nézve, mert tuskó, paraszt és még diplomája sincs.


Szorítok, hogy meglegyen a záróvizsga, és több szerencsét az élethez, mint ami eddig nekem adatott!

2011. jan. 7. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!