Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szakított velem! Megtegyem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

DaN!el kérdése:

Szakított velem! Megtegyem azt ami a kifejtős részben van?

Figyelt kérdés
Most szakított velem a barátnőm (na jó vasárnap). Az a tervem, hogy túlteszem magam rajta, majd pedig végigkúróm fél Debrecent!!!! 23/F
2011. nov. 23. 23:38
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Go, Go, Go
2011. nov. 23. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Korrekt terv, hajrá!
2011. nov. 23. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Hajrá! Sok sikert! (23F)
2011. nov. 23. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:

HAJRÁÁÁÁÁÁ!


Aztán a nagymamákat se hagyd ám ki! xD

2011. nov. 23. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
kezd az állatokkal
2011. nov. 23. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Köszi a biztatást, de én ilyen 17-25 korosztályra gondoltam!!!! Lányokra persze!!!!
2011. nov. 23. 23:43
 7/15 anonim ***** válasza:
100%

Figyelj jópofa, megértem, hogy most egyaránt utálod a Nöket, mert a barátnöd kitett mint macskát sz@rni, de ha ezt teszed, akkor magad ellen dolgozol.

A Nök nem szeretik az ilyen embereket és minden egyes így megdugott Nö egyaránt ganéjként fog tekinteni az összes Férfira, mint ahogy most Te büdös kurv@ként tekintessz az összes Nöre.


Ülepedj egy kicsit, menj le szépen a kocsmába, rúgjál be és sírd ki a bánatodat.


Nem akkor leszel Férfi, ha bosszúból megkefélsz mindent ami mozog, hanem akkor ha Fériként felállsz és értelmes ember módjára túlteszed magad a dolgokon.


22/F

2011. nov. 23. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Látom nem igazán visel meg a dolog. Meddig voltatok együtt ha szabad kérdeznem?
2011. nov. 23. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Megvisel, de inkább magamban lerendezem. A kifelé való kommunikáció mondjuk teljesen más. Amúgy nem tekintem a nőket szarnak. Nem akarok én kihasználni senkit, csak aki benne van, h nem lesz szexnél több. Mellesleg 1 év 1 hónap volt, és hogy megnyugodj, alig tudok elaludni esténként, ha igen akkor meg álomba sírom magam. Nem jó ez így de túl leszek rajta! Remélem. :S
2011. nov. 24. 00:06
 10/15 anonim ***** válasza:
Én szurkolok neked! Ma este lovarda kezdhetnéd ott :D
2011. nov. 24. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!