Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan változtathatnék ezen?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan változtathatnék ezen?

Figyelt kérdés

15 évesen volt egy barátom,és miután szakítottam vele nem mertem több kapcsolatba belemenni a következők miatt:

1. azt mondta,hogy a családom unalmas és ciki

2. én is gáz vagyok

3. nem vagyok jó az ágyban.


2010. okt. 6. 15:31
 1/3 gratis30 ***** válasza:

1. Cseréld le a családot!

2. Változtass magadon!

3. Gyakorolj sokat!

2010. okt. 6. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Te szereted a családodat? Neked mi a véleményed önmagadról? Te élvezted a vele való együtt létet? Nem lehet, hogy ő volt rossz és nem te?

15 éves vagy, nem kell rögtön a következő kapcsolatba belemenni. Én azt mondom neked, hogy türelem. Inkább tanulj és a barátaidra hallgass, ne egy olyan fiúra, aki ilyen indokokkal hagyott ott téged! Mert ez nem indok... ez ilyen szedett-vedett indok. Meddig voltatok együtt? Lehet, olyan fiú aki minden lánynak ezt mondja, és keresgél tovább. Illetve, a maga lelkiismeretét nyugtatta meg, hogy nem ő volt a rossz, hanem te. Holott, pont hogy ő volt a rossz! És ne vedd a szívedre. ne aggódj, mert majd jön a megfelelő fiú és érezni fogod, kedves lesz veled és nem fogsz arra gondolni: " belemenjek- e ebbe a kapcsolatba" . És hidd el megfogjátok beszélni, ezeket az indokokat is, amit az előző barátod mondott neki. És elárulom:), hogy a fiúk szeretik, ha egy lányért meg kell küzdeni, félénkebb vissza húzódóbb. Én ezt tapasztaltam.

2010. okt. 6. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
neked* -Elírtam. (előző válaszoló voltam)
2010. okt. 6. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!