Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem kaptam nőnapra egy szelet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem kaptam nőnapra egy szelet csokit sem, nagyon bánt, sírtam is. Érdemes erről beszélni, vagy engedjem el?

Figyelt kérdés
Ráadásul 38 hetes kismama vagyok, ezek szerint már nem néz nőnek.
2023. márc. 8. 20:32
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
11%
Te mit vettél neki az utolsó férfinap alkalomából?
2023. márc. 8. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
72%
Mindennap férfinap.
2023. márc. 9. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
😂😂😂
2023. márc. 9. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
27%

Mondd meg neki ,pontosan mit szeretnel! Jo draga dolgot nezz ki!


Nalunk is azok utan mindig emlekszik minden unnepre,h draga ajandekokat vetetek.


A sertodes es sirassal nem leszel elorebb!!

2023. márc. 9. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
0%
Jézus....legközelebb azért is bőgj majd mert csoki helyett müzlit vesz🙄🙄
2023. márc. 9. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Ès az èv többi napján? Akkor senkapsz soha semmit?
2023. márc. 9. 05:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

Engedd el ezta hülyeséget! Nőnap? És akkor mi van? Nő vagyok én is és nem kaptam semmit. Nem is kell! Ez csak egy olyan nap mint az összes többi.

Nőként tekint rád gondolom alapból. Meg van mindenetek ami kell. Nem? Ugyan már! Tök lükeség ezen kattogni.

Fogadjunk amikor a férfiak napja van júliusban te sem köszöntötted még fel sosem. Ugye mi? Szóval lásd, nem rosszindulatból írom abszolúte, hogy ne mérgelődj rajta. Semmit nem jelnet ez a nap sem. ;)

2023. márc. 9. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!