Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem kaptam nőnapra egy szelet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem kaptam nőnapra egy szelet csokit sem, nagyon bánt, sírtam is. Érdemes erről beszélni, vagy engedjem el?

Figyelt kérdés
Ráadásul 38 hetes kismama vagyok, ezek szerint már nem néz nőnek.
2023. márc. 8. 20:32
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
13%
"ezek szerint már nem néz nőnek" 🤦‍♂️
2023. márc. 8. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
84%

Lehet ő szerinte ez nem olyan "ünnep" amit ünnepelni kell...

De ha egyébként sem vesz figyelembe, akkor tényleg nem tart nőnek, vagy partnernek.

2023. márc. 8. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
74%
Szerintem nem feltétlen jelent ez bármit. Én nő vagyok, de azt se tudom, mikor van nőnap, nem foglalkozom vele és nem érzem szükségét ünnepelni. Lehet, hogy a párod is így van vele, de emellett még szerethet maximálisan.
2023. márc. 8. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
98%
Megkérdezted tőle?
2023. márc. 8. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
87%
Pedig ezt érdemesebb vele megbeszélni, mint magadban sírni. Biztos, hogy ebből nem szűrném le, hogy nem tart nőnek, ha egyébként jó a kapcsolatotok. Nem attól szeret valaki, ha gondolatolvasó és magától tudja, mit akarsz, hanem ha el mered mondani neki, amit szeretnél és olyankor figyel rád.
2023. márc. 8. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
79%
Ez nagyon gáz.
2023. márc. 8. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
90%
Ha neked rosszul esik akkor mindenképpen érdemes megbeszélni vagy beszélni róla. Nem jó, ha tüskék maradnak egy kapcsolatban elfolytot sérelmek miatt.
2023. márc. 8. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
90%

Ha terhes vagy tőle, nyilván volt már pár nőnap mióta összejöttetek (vagy legalábbis jó esetben van). Máskor kaptál? Vagy akkor sem? Tudsz róla, hogy áll az ünnephez? Ha nem ünnepel ilyesmiket, de hétköznapokon érezteti veled a szeretetét, akkor ez nem olyan gáz, de szerintem nem erről van szó, ha sírtál. Vagy előfordulhat, hogy a születendő baba ennyire leköti a gondolatait? Hiszen gyakorlatilag most is beindulhat a szülés.

Igen, mindenképp érdemes beszélni róla. A gördülékeny, sikeres kommunikációt úgy tudod leghatékonyabban elindítani, ha őszintén beszélsz arról, mire vágytál volna, és hogy mit érzel most.

2023. márc. 8. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
84%
Ha elmondtad neki,hogy nem kell készülnie akkor oké,hogy nem vesz semmit se,de itt ilyenről szó sincs.Nekem is rosszul esett volna.Beszélj neki erről.
2023. márc. 8. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
57%
A gyereked apjáról van szó, akivel ideális esetben évek óta együtt vagy. Sírás, meg gyakizás helyett inkább hozzá kéne fordulni ezzel. Én nem tudok erre mit mondani, én sem kaptam semmit, de én nem is várom, nem tartom ezeket az "ünnepeket".
2023. márc. 8. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!