Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek egy olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek egy olyan nagydumás férfiról aki a munkakörnyezetében szinte az összes szebb lánynak csapja a szelet? És látszólag mind vevők is rá. Némelyiket meg is húzta már valószínűleg?

Figyelt kérdés

Amúgy külsőre nem feltétlenül egy szépfiú, bár kinek mi. Magasabb, pocakos, roma férfi az illető, kissé csúnya szóval élve esetlen a járása,de kisugárzása teszi olyan jópasivá(gondolom), meg a szövege (bár ez csak feltételezés).

Nem féltékenységből írtam ki kérdést,csak érdekel szerintetek milyen lehet ez a férfi.

Engem úgy különösebben nem érdekel mert férjnél vagyok, meg amúgy is teljesen egy más világ nekem ő.


2022. ápr. 22. 20:22
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
Köszi a nagyon hasznos választ. 1 éve nem is ismerem, de mindegy.
2022. ápr. 22. 20:46
 2/11 anonim ***** válasza:
60%
Azt gondolnám, hogy hímr.banc.
2022. ápr. 22. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
85%
#2 Nagyon szívesen, örülök hogy hasznodra vált. Körülbelül 158 darab kérdést írtál ki eddig róla. Nagy a csokif@$z hatalma ezek szerint.
2022. ápr. 22. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
89%
Az egyik múltkori kérdésedben konkrétan azon merengtél hogy vajon mekkora lehet a farka ennek a pocakos roma férfinek. Ezek után, meg hogy futószalagon gyártod a kérdéseket róla elég hülyén hangzik az hogy "engem úgy különösebben nem érdekel". De igen, érdekel. Sőt, rá vagy függve teljesen.
2022. ápr. 22. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
46%
Pocakos roma hapsi, biztos szép lehet... Hol volt ilyen kérdés?
2022. ápr. 22. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
86%
#5 Felnőtt párkapcsolatok, szexualitás kategóriák visszatérő témája egy mániákus nőtől. A kérdezőnek az a problémája hogy ez a bizonyos roma férfi fűvel-fával kefél csak pont őt nézi bokornak. Szomorú ez, el is morzsolok mindjárt egy könnycseppet.
2022. ápr. 22. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Ilyenekről nincs szó, szóval összekeversz vkivel. De akkor te olyan vagy aki szerint minden hasonló kérdés csakis 1 bizonyos ember írhat ki. Ilyesztő amúgy, hogy annyiból áll az életed, hogy ezeket követed nyomon.


Szóval inkább értelmes emberek véleményét várnám.

2022. ápr. 22. 22:11
 8/11 anonim ***** válasza:
87%
Minden nőcsábásztól kiver a veríték, mindegy milyen etnikumú. Rettentően megjátszósak, önzőek, élvhajhászok ahogy megfigyeltem. Nem kapcsolatta valók, de barátként sem semmilyen formában.
2022. ápr. 22. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
35%

Egyéni szoc.problémája! Csak engem hagyjon békén!

Többiek nem vettétek észre, hogy magát próbálja fényezni a kérdező? Mivel a kérdésben szereplő pasi ő maga.

2023. febr. 20. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
70%
Kérdező inkább az ijesztő, hogy ilyen pasikkal foglalkozol mint a szerinted nagydumas csávó. Senkit nem érdekel.
2023. febr. 20. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!