Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan lehet valakit elfelejte...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehet valakit elfelejteni, ha mindennap látom? Többi lenntebb.

Figyelt kérdés
Egy éve jött oda ez a hölgy dolgozni ahol én is dolgozok. Jóba lettünk mint barátok, aztán egy apró kaland is volt közöttünk, ő kezdeményzett, de csak ölelkezés, simogatás, fogdosás, mivel aznap kicsit ittunk is egy buliban. Megbeszéltük a dolgot, nem volt folytatás. Többször próbaltam kerülni napokig, de akkor meg ő keresett hogy miért hanyagolom. Tudom hogy nem akar tőlem semmit, de én azért kezdtem megkedvelni, ő viszont csak mint barátot kedvel. Hogyan tudnék en is csak barátként tekinteni rá? Vagy úgy kezelni hogy többet ne érdekeljen. Ha lesz valakije könnyebb lesz? Ne foglalkozzak vele? Épitsem le a barátságot? Viszont beszélgetni jó vele.
2023. márc. 5. 10:19
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Oké,hogy jó vele haverkodni,de ez neked hosszú távon sehogy sem kifizetődő...
2023. márc. 5. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Ne haverkodj vele.
2023. márc. 5. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 Noren1989 ***** válasza:
100%

Így igen nehéz lesz.


De maradjunk abban, hogy szépen elkerülöd.

2023. márc. 5. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

"ő keresett hogy miért hanyagolom. Tudom hogy nem akar tőlem semmit, de én azért kezdtem megkedvelni, ő viszont csak mint barátot kedvel. "

Itt valami nagy ellentmondást érzek.

Miből gondolod, hogy nem akar tőled semmit?

2023. márc. 5. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Vagy csak legyezgeti a hiúságát az, ha a közelében vagy (mivel tudja, hogy tetszik neked), vagy valóban többet akar Tőled.


Szerintem kerüld őt egy ideig...ha pedig rákérdez, akkor közöld vele, hogy haverok vagytok, így azért nem kell folyton egymás nyakán lógnotok.


Ha többet szeretne, azt ezután majd jelezni fogja, hidd el.

2023. márc. 5. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Igen, volt olyan kijelentese hogy jó pasinak tart, de viszont azt is tudom hogy ki az a srác akivel most össze szeretne jönni, mert mondta hogy neki ő lenne az igazi! Én akkor csak a szamár lennék? Ha nincs ló....
2023. márc. 5. 13:02
 7/11 Noren1989 ***** válasza:

Unaloműző, lehetséges.


De ne vedd magadra.

Rázd le, keress magadnak valami értelmes, szimpatikus nőt.

2023. márc. 5. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Volt egy randim pár hónapja egy lánnyal, mikor megtudta, azt mondta hogy nem vagyunk egymáshoz valóak, ne erőltessem. Hát szerintetek? Amúgy tényleg gáz volt a csaj de ő nem ismerte.
2023. márc. 5. 13:05
 9/11 Noren1989 ***** válasza:

Miért kell neki erről tudni?

Csak azért mentél randira, hogy húzd az agyát?


Szerintem így leírva kib@szottul gyerekes vagy.

2023. márc. 5. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
74%

Ha azt hiszed, féltékeny, hát tévedsz.


Csak birtokolni akar, talonban tart, ezért lesz pipa, ha mással is randizol.


Fogadd el, hogy valószínűleg csak egy játékszernek tart.


Én is jártam így, túl lehet élni 😃

2023. márc. 5. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!