Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha egy férfi mindig a közelemb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy férfi mindig a közelembe jön fizikailag, pedig nem a haverom, pl.ha hátrébb gurulok a székemmel, utánam gurul, lehet nem is tudatosan, vonzalmat jelent?

Figyelt kérdés
Közel áll, ül hozzám, keresi a társaságom is, de a lényeg, ami tényleg feltűnt, mert amúgy is nagyszájú, barátságos, tehát a többi dolog nem feltétlen jele bármilyen plusznak. Viszont ez nem tudatos: Ha növelném a köztünk lévő fizikai távolságot, azonnal lecsökkenti egészen közelire, sokszor úgy, hogy össze is ér a lábunk olyankor. Közben magyarázunk valami egész másról nagy lendülettel. Ezt esélyes, hogy testi vonzalom is okozza?

2023. márc. 1. 08:09
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Az összeérő testrészek című epizódig azt mondtam volna,hogy ez csak egy kis intim játék egymással,flört és határok feszegetése.Aztán olvastam,hogy randira is hívott.Ez esetben teljesen egyetértelmű a kémia.Nem is értem,miért mondtál nemet,miközben a tudatalattid folyamatosan ezen pörög.
2023. márc. 1. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
A másik meg : jaj, hát biztos mindenkinek mondja, hogy csinos. Szerintem meg tutira nem. A férfiak annak mondanak ilyesmit általában, aki be is jön nekik. Pláne nem érnek hozzá mindenkihez... 😃
2023. márc. 1. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!